Etykiety samoprzylepne i oznakowania produktów - Masz pytania? Zadzwoń! tel. (+48) 604 41 47 46

Zwiastun naszej oferty w wygodnej formie
Zwiastun naszej oferty w wygodnej formie

Przedstawiamy Wam nasz "teaser", czyli krótki zwiastun naszej oferty, który niedawno przygotowaliśmy. To krótka forma prezentacji firmy i jej podstawowej działalności coraz powszechniej wykorzystywana w komunikacji pomiędzy firmami.

Dzięki niemu możesz w łatwy sposób zapoznać się z tym, czym się zajmujemy. Chcesz zobaczyć jak wygląda? Pobierz go z treści artykułu poniżej. Zapraszamy!

Elektroniczna forma zapisu w postaci pliku w formacie PDF w wymiarach wygodnych do otwarcia w przeglądarce internetowej ułatwi ci zapoznanie się z prezentowaną przez nas treścią. Taka forma wymiany informacji pomiędzy osobami reprezentującym różne firmy pomaga w komunikacji i ułatwia współpracę. To jeden ze sposobów na poznanie się "bardziej" :)

Jeśli więc posiadasz już swój własny "teaser" poznajmy się lepiej właśnie w ten sposób. To dobry początek dla dalszego kontaktu mailowego lub telefonicznego. Jeśli nie masz jeszcze takiej indywidualnej elektronicznej wizytówki, zawsze możesz przesłać link do swojej strony WWW. W ten sposób też pokażesz nam czym się zajmujesz, dzięki temu łatwiej dobierzemy właściwe rozwiązanie znakujące dla Twojej branży, firmy, czy produktu.

Jeśli jeszcze nie masz swojego "zwiastuna" oferty firmy pobierz go od nas i zobacz, co powinno się w nim znaleźć. Na pewno Twoi klienci też będą chcieli mieć tego typu informację o Twojej firmie. Warto go mieć.

Nasz "teaser" znajdziesz na dole strony. Zapraszamy do pobierania i zapoznania się z naszą ofertą.

 

WYŚLIJ ZAPYTANIE O WYCENĘ DRUKU NAKLEJEK

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46

Pliki (1)

Aktualności

W naszym dziale Aktualności znajdziesz informacje o naszych realizacjach i przykładowym wykorzystaniu etykiet i naklejek przez firmy będące naszymi klientami.

Może dzięki temu znajdziesz inspiracje na swoje naklejki?

Żeby zobaczyć jeszcze więcej zajrzyj koniecznie na nasz profil na Instagramie: drukarnia_naklejek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl