Etykiety samoprzylepne i oznakowania produktów - Masz pytania? Zadzwoń! tel. (+48) 604 41 47 46

Zmień "pieskie życie" na lepsze dzięki naklejce
Zmień "pieskie życie" na lepsze dzięki naklejce

Zapewne nie raz słyszałeś o czworonogach błąkających się samotnie po ulicach miast, pozostawionych na pastwę losu przez nieodpowiedzialnych właścicieli.

Zwierzaki takie często boją się kontaktu z ludźmi przez agresywne zachowania ich byłych właścicieli. Z tego powodu wiodą prawdziwie pieskie życie. Zwrócenie uwagi na ten problem jest możliwe też za pomocą naszych produktów.

Projekt, który mieliśmy okazję realizować to świetna przestroga i przypomnienie o konieczności opieki nad zwierzętami. Naklejka wykonana w postaci prostego kształtu wyciętego z białej lub czarnej folii zwraca uwagę każdego. Takie realizacje najczęściej są stosowane jako naklejki na samochód, ale możliwości ich użycia nie są ograniczone. Po wycięciu pokrywane są folią transportową, przez co łatwo je przykleić.

Zapewne nasze naklejki wycinane z folii fantastycznie sprawdzą się do rozdawania na różnego rodzaju eventach tematycznych dotykających problemów naszych domowych przyjaciół. Jednak nie tylko tutaj. Takie naklejki możemy wykonać na zamówienie dla każdego, kto zgadza się z ich ważnym przekazem. Dzięki nim niejeden człowiek nieodpowiednio traktujący swoje zwierzę na pewno pokusi się o refleksję.

Tak naprawdę, największą zaletą “pieskiej nalepki” jest jej uniwersalność. Przyklejając ją na ważnych dla nas przedmiotach wyrażamy swoją empatię i dzielimy się nią z innymi. Ciekawy wzór oraz jakość wykonania dodatkowo uatrakcyjnią miejsce, w którym nasza naklejka będzie się znajdować.

Zachęcamy gorąco do tego, aby nie przechodzić obok tego problemu obojętnie. Zapytajcie swoich psów, czy chciałyby taką nalepkę. My już to zrobiliśmy, w odpowiedzi usłyszeliśmy głośne “HAU!” :)

Jeśli podobają Ci się naklejki z przesłaniem, mogące wzbudzić emocje lub mające zwrócić uwagę ludzi na ważny problem społeczny skontaktuj się z nami. Z pomocą naszych produktów w prosty i ekonomiczny sposób osiągniesz sukces. Dzięki naklejkom szybko i skutecznie dotrzesz ze swoim przekazem do szerokiego grona odbiorców. Sprawdź to!

 

WYŚLIJ ZAPYTANIE O WYCENĘ DRUKU NAKLEJEK

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46

Aktualności

W naszym dziale Aktualności znajdziesz informacje o naszych realizacjach i przykładowym wykorzystaniu etykiet i naklejek przez firmy będące naszymi klientami.

Może dzięki temu znajdziesz inspiracje na swoje naklejki?

Żeby zobaczyć jeszcze więcej zajrzyj koniecznie na nasz profil na Instagramie: drukarnia_naklejek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl