Zamówienie naklejek online, czy kontakt z doradcą? 0
Zamówienie naklejek online, czy kontakt z doradcą?

Zamawianie naklejek online - to możliwe!

Pierwszy sklep z naklejkami do zamawiania online

W ramach naszej działalności zbudowaliśmy jeden z pierwszych sklepów internetowych z naklejkami. Na przyjaznym dla użytkowników i administratorów oprogramowaniu Shoper.pl udało nam się opracować łatwy system składania zamówień na dość specjalistyczne produkty drukowane. Są to naklejki reklamowe, informacyjne lub techniczne, drukowane zazwyczaj na różnorodnych foliach samoprzylepnych. Potrzeby użytkowników tego typu produktów są różne. Zamówienia składane w naszym sklepie są zazwyczaj małej i średniej wielkości, ale jak widać po ich ilości zapotrzebowania na tego typu produkty są duże. Ilości zamówionych naklejek zaczynają się już od 100 lub 250 sztuk, w zależności od wielkości użytku. Dzięki swojej uniwersalności, nasze produkty rozwiązują zazwyczaj potrzeby znakowania związane z promocją firmy, marki, czy produktu, ale też mogą służyć jako nośnik ważnych informacji, niezbędnych do przekazania klientom.

Czy gotowe rozwiązanie jest właściwe dla produktów zamawianych?

Jak to się stało, że gotowe rozwiązanie e-commerce, dedykowane zazwyczaj produktów “z półki” znalazło rozwiązanie dla sprzedaży internetowej naklejek drukowanych na zamówienie? Przez wszystkim łatwość modyfikacji i wiele udogodnień i aplikacji zewnętrznych, które ułatwiają dostosowanie gotowego systemu do dość specyficznych potrzeb samego produktu i wymagań użytkowników. Pomaga to sprzedawać w sieci. Poza tym wsparcie w postaci aplikacji zewnętrznych które doskonale się dopasowują do narzędzi, takie jak płatności online czy systemy firm kurierskich. Na ten wybór miało wpływ również doświadczenie użytkowników internetu w postaci coraz większego przyzwyczajenia do korzystania z narzędzi e-commerce. Sklep Shoper działa już jako sprawdzone narzędzie sprzedaży online w wielu firmach i w wielu branżach. Doświadczenia klientów i ich przyzwyczajenia do specyficznych elementów oprogramowania, umieszczonych w tych samych miejscach to nie tylko zwykłe user experience (UX) klientów online o ogóle, ale można już mówić o przyzwyczajeniu użytkowników do systemu sklepu internetowego Shopera. Przyzwyczajenia klientów do kupowania przez internet sprawiły, że naturalne stało się wykorzystanie systemu sklepowego do promocji nowych produktów, przedstawienia oferty i prezentacji produktów, w taki sposób, który umożliwia szybkie i sprawne złożenie zamówienia online.

Dlaczego naklejki, a nie inne produkty produkty poligraficzne?

Naklejki są bardzo powszechne w każdej branży. Wycięta w odpowiednim kształcie folia samoprzylepna z nadrukiem z dużą łatwością pozwala na umieszczenie informacji o firmie, o produkcie czy ogólnej informacji, którą chcemy przekazać odbiorcy w danym temacie To powoduje, że naklejki są łatwe w dystrybucji, chętnie przyjmowane przez odbiorców, mogą mieć bardzo długi czas “życia” przez co długo są nośnikiem przekazu. Sprawi to, że łatwość umieszczenia ważnej treści w żądanym miejscu jest bezkonkurencyjnie wyższa niż w przypadku innych produktów drukowanych w celach reklamowych. Naklejki samoprzylepne pod tym względem wygrywają z innymi nośnikami informacji i przekazu danych. 

Od zawsze robiliśmy to w ten sposób, wiedząc, że wąska specjalizacja pomoże nam w przygotowaniu produktów najwyższej jakości, na czym postanowiliśmy się skupić od początku istnienia naszej marki Polinal. Wybraliśmy sobie do eksploracji bardzo niszowy segment rynku poligraficznego. Z czasem okazało się zgodnie z naszymi początkowymi założeniami, że naklejki staną się celem naszej działalności. Dla nas są one podstawowym produktem, nad którym pracujemy, dzięki czemu nie musimy rozdrabniać się na różne produkty. Daje to nam szansę na precyzyjne opracowanie i właściwe wykonanie każdego zamówienia zgodnie z oczekiwaniem naszych klientów. Jesteśmy dzięki temu gotowi na trudne wyzwania graficzne, czy produkcyjne. Natomiast dla naszych klientów naklejki są produktem, który pomaga rozwijać ich firmy, bo rozwiązuje problemy związane z efektownym, wygodnym i często ekonomicznym znakowaniem ich produktów.

Zamawianie naklejek online bez kontaktu z doradcą klienta? 

Odpowiedź na to pytanie zależy od naszych potrzeb i oczekiwań. W związku z tym, że dawno już zdążyliśmy się przyzwyczaić do zamawiania różnego rodzaju produktów przez internet, również zlecanie druku naklejek jako produktów wykonywanych na zamówienie też wydaje się dla niektórych oczywiste. Dzisiaj w sieci spotykamy coraz więcej miejsc z możliwością łatwego zamówienia produktów drukowanych. Sami też korzystamy z takiego systemu. Czy zatem ma to sens? Na pewno jeśli za tym systemem stoi osoba gotowa nam pomóc, to tak. Przedstawienie oferty online jest wygodną formą jej prezentacji. Na tym etapie wykorzystanie dedykowanej strony internetowej dla przedstawienia możliwości druku produktów takich jak naklejki reklamowe jest przez klientów bardzo pożądane.

Czy jednak dzisiaj, na początku XXI wieku wszyscy klienci są gotowi do dokonywania samodzielnie zamówień produktów składanych z kilku możliwych do wyboru opcji bez żadnej pomocy doradcy? Przedstawiciel dostawcy gotowy do pomocy, a przede wszystkim przygotowany merytorycznie do tematu może znacznie skrócić drogę i czas poszukiwania właściwego produktu. Dlatego nadal powszechne jest wykorzystanie internetu do znalezienia dostawcy i po sprawdzeniu go na przykład na zasadzie poleceń nawiązanie kontaktu z doradcą klienta. Z  pomocą doradcy możesz sprawdzić jakość realizacji i dobrać właściwe rozwiązanie, odpowiednie do swoich potrzeb. Możesz wtedy szybko skontaktować się z przedstawicielem drukarni na przykład za pomocą prostego formularza zapytań, a w zamian, poza doradztwem uzyskać indywidualną wycenę.

Czy zamówienia naklejek online są skomplikowane?

Wybór rodzaju technik druku, użycie właściwych mediów do druku gwarantujących długowieczność produktów, czy sposób zabezpieczenia naklejek stosowanych w określonych warunkach, to naprawdę ważne kwestie. W ich wyborze może pomóc doradca klienta, który na co dzień ma do czynienia z takimi realizacjami i od ręki dobierze odpowiednią opcję produkcji. Ważną kwestią pozostają też warunki realizacji zamówienia, jak na przykład termin realizacji. System automatyczny podaje zazwyczaj orientacyjny czas wykonania, który mamy prawo przyjąć jako wiążący. Jeśli jednak chcemy przyspieszyć realizację na zasadzie negocjacji, to automatyczny system transakcyjny nie jest dobrym adresatem naszych oczekiwań.

Pomoc doradcy klienta przy zamówieniu naklejek online

Znana już dzisiaj możliwość szybkiego i automatycznego składania zamówień na pewno rozwinie się z czasem z dwóch powodów. Po pierwsze rozwój technologii umożliwia nam jeszcze bardziej proste i wygodne składanie zamówień naklejek online niż teraz, co z pewnością zachęci do jej wyboru większą rzeszę klientów. Z drugiej strony popularność i powszechność różnego rodzaju aplikacji internetowych spowoduje, że będziemy chcieli częściej z nich korzystać. Internetowe zamówienia produktów wymagających odrębnego projektu, dodatkowo składanych z kilku opcji, takich jak naklejki drukowane na zamówienie nie będą już dla nikogo nietypowym rozwiązaniem.

Nadal wielu klientów wykorzystuje internet do poszukiwania dostawców, a realizację zamówienia opiera o kontakt bezpośredni. Jest to pewne przesunięcie z bezpośredniego kontaktu za pomocą osobistego spotkania w stronę komunikacji telefonicznej i mailowej. Wystarcza ona dziś większości klientów.

Podsumowanie - drukarnia naklejek online

Naklejki zamawiane przez internet przy współpracy z doradcą klienta

Należy przyjąć, że każdy sposób komunikacji drukarni z klientem może być dobry, wszystko zależy jednak od naszych potrzeb. Jeśli nie chcemy lub nie musimy zawracać sobie głowy terminem realizacji i podany automatycznie nam odpowiada, to zamówienia internetowe są dla nas. Jeśli mamy gotowe, sprawdzone i właściwie przygotowane do druku projekty graficzne, również możemy skorzystać z "automatu", dając przy tym dostawcy pewien "kredyt zaufania". Jeśli jednak chcemy, by nasze zamówienie zostało potraktowane indywidualnie lub priorytetowo warto zwrócić się z naszymi potrzebami do dedykowanego przez dostawcę doradcy. Tak jest pomimo rozwoju technologii internetowej, a z uwagi na złożoność takich zamówień, które przygotowywane są jednak pod indywidualne potrzeby, na pewno jeszcze przez jakiś będzie to dla klientów atrakcyjna forma kontaktu z drukarnią.

Chcesz to sprawdzić? Skontaktuj się z nami.

 

Nie znalazłeś swojego produktu? Brak opcji do wyboru w sklepie? Robimy też indywidualne wyceny!

Wyślij zapytanie o wycenę druku naklejek

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46Sprawdź podobne tematy

Komentarze do wpisu (0)

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl