Etykiety samoprzylepne i oznakowania produktów - Masz pytania? Zadzwoń! (pn.-pt. 8.00-16.00) tel. (+48) 604 41 47 46

Wspieramy artystów, czyli nasze naklejki-tatuaże
Wspieramy artystów, czyli nasze naklejki-tatuaże

Żeby zbudować silną markę potrzebujemy dobrego logo oraz reklamy. Według nas najlepszym pomysłem na przedstawienie logo firmy są naklejki, które drukujemy. Codziennie wpływają do nas różne ciekawe zamówienia od branży gastronomicznej po odzieżową. Jednak te ostatnie były nietypowe...

Mieliśmy okazję współpracować ze świetnymi artystami, a efektem naszej współpracy były niezwykłe naklejki-tatuaże. Tworzyliśmy je według projektu i wizji profesjonalnych tatuażystów. Każdy pomysł zawierał wiele detali, a w połączeniu z możliwościami naszych maszyn dawał zadziwiający efekt.

Naklejki tatuaże to świetna alternatywa dla rysunków, a nawet wizytówek czy tradycyjnych ulotek. Dzięki nim tatuator może lepiej pokazać swojemu klientowi wzór, który proponuje. Każdy pomysł jest inny, wyjątkowy. Dlatego staramy się wspierać małe, działające na lokalnym rynku firmy, bo wierzymy w ich potencjał.

U nas wydrukujesz nalepki na foli białej matowej lub z połyskiem, a także na folii przezroczystej. Pamiętaj, aby mieć swój wyjątkowy projekt! Jesteśmy otwarci na każdą współpracę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą naklejek, etykiet reklamowych i emblematów oraz zapraszamy do kontaktu mailowego.

 

WYŚLIJ ZAPYTANIE O WYCENĘ DRUKU NAKLEJEK

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46

Aktualności

W naszym dziale Aktualności znajdziesz informacje o naszych realizacjach i przykładowym wykorzystaniu etykiet i naklejek przez firmy będące naszymi klientami.

Może dzięki temu znajdziesz inspiracje na swoje naklejki?

Żeby zobaczyć jeszcze więcej zajrzyj koniecznie na nasz profil na Instagramie: drukarnia_naklejek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl