Etykiety samoprzylepne i oznakowania produktów - Masz pytania? Zadzwoń! (pn.-pt. 8.00-16.00) tel. (+48) 604 41 47 46

Studio grafiki reklamowej

W ramach naszej oferty możemy także opracować projekt graficzny naklejki reklamowej, informacyjnej czy technicznej. Na podstawie ogólnych informacji uzyskanych od zamawiającego, koncepcji lub rysunku odręcznego przygotujemy grafikę, którą użyjemy do takich celów jak: drukowanie naklejek, wycinanie ploterowe naklejek i etykiet czy cięcie naklejek do określonego wymiaru.

Przygotowana przez nas wersja graficzna naklejki spełni zarówno nasze wymagania produkcyjne, jak i wymagania większości innych drukarni, jeśli będziesz chciał wykonać inną realizację niż naklejka.

Jako efekt końcowy naszej pracy otrzymasz od nas projekt graficzny w wersji wektorowej w formacie źródłowym otwartym oraz zamkniętym, w formacie PDF. Dodatkowo możemy przygotować wersję poglądową w formacie JPG w rozdzielczości 300 dpi. Jest to minimalna rozdzielczość grafik rastrowych wymagana w druku cyfrowym.

Grafikę reklamową wykonujemy głównie pod potrzeby drukowania naklejek i etykiet, jednak możliwe jest również wykonanie innych projektów pod druk innych materiałów reklamowych.

WYŚLIJ ZAPYTANIE O WYCENĘ DRUKU NAKLEJEK

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

 

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl