Studio grafiki reklamowej

Większość naszych realizacji w postaci druku naklejek wykonujemy z wykorzystaniem gotowych projektów graficznych. Uzyskujemy je zazwyczaj od naszych klientów w chwili składania przez nich zamówień. Najczęściej są one przygotowane poprawnie, lecz nieraz wymagają niewielkich poprawek w celu dostosowania ich do wymagań produkcyjnych.

Co jeśli nie posiadasz projektu?

Jeśli nie posiadasz projektu graficznego, to w ramach naszych usług możemy również opracować gotowy wzór naklejki reklamowej, informacyjnej, czy technicznej. Dzięki niemu mamy gwarancję uzyskania najwyższej jakości wykonania wydruku. Projekty graficzne wykonujemy zazwyczaj na podstawie gotowego logo firmy naszego klienta, ogólnych informacji o planowanej koncepcji wynikającej z planowanego sposobu wykorzystania gotowych naklejek, lub wręcz rysunku odręcznego przygotowanego przez zamawiającego. Uwzględniając te informacje  przygotujemy grafikę, którą używamy dalej w procesie druku naklejek, wycinania ploterowego, czy cięcia etykiet do określonego wymiaru na pojedyncze użytki.

Gdzie wykorzystasz przygotowany projekt graficzny?

W ramach usługi projektowania graficznego przygotowujemy projekt naklejki w pełnej wersji kolorystycznej w skali CMYK. Taki projekt uwzględnia ewentualne spady tła i zawiera linie cięcia, dlatego spełnia zarówno nasze wymagania produkcyjne, jak i wymagania innych drukarni. Jeśli będziesz chciał wykonać realizację inną niż naklejka, będzie on doskonałą bazą do przygotowania projektu do druku innych produktów, takich jak na przykład: wizytówki, ulotki, foldery firmowe.

Prawidłowo przygotowany projekt graficzny na pewno spełni oczekiwania produkcyjne również innych drukarni. Jako efekt końcowy naszej pracy otrzymasz od nas projekt graficzny w wersji wektorowej w formacie źródłowym otwartym, oraz zamkniętym w formacie PDF. Dodatkowo możemy przygotować wersję poglądową w formacie JPG w rozdzielczości 300 dpi. Jest to minimalna rozdzielczość grafik rastrowych wymagana w druku cyfrowym.

Jak działa Studio Grafiki Reklamowej Polinal?

Wraz z kolejnymi zamówieniami i rosnącymi potrzebami naszych klientów zdobywamy nowe doświadczenie w projektowaniu graficznym i dzięki temu rozbudowujemy nasze studio grafiki reklamowej. Mamy nadzieję, że z czasem stanie się ono mocnym filarem wsparcia dla naszej działalności produkcyjnej. Wiemy doskonale, że prawidłowo przygotowany projekt do druku naklejek i etykiet samoprzylepnych gwarantuje zarówno samą możliwość wykonania realizacji oraz otrzymania produktu o wysokiej jakości zgodnie z oczekiwaniami klientów.

Aktualnie usługę projektowania grafiki reklamowej wykonujemy głównie na własne potrzeby drukowania naklejek i etykiet. Z czasem przewidujemy również możliwość wykonywania projektów pod druk innych materiałów drukowanych. 

Zapraszam do kontaktu!

Krzysztof Łukomski

Krzysztof Łukomski - menedżer druku etykiet, właściciel firmy

e-mail: k.lukomski@polinal.pl

tel. +48 604 59 26 25

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl