Jaka jest przyczepność naklejek na różnych podłożach? 0
Jaka jest przyczepność naklejek na różnych podłożach?

Naklejki samoprzylepne, jak każdy innych produkt mogą mieć szerokie zastosowanie i dlatego mogą spełniać bardzo różne potrzeby użytkowników. Dzięki łatwej aplikacji za pomocą kleju zastosowanie naklejek i etykiet jest bardzo szerokie.

Co więc wyróżnia naklejki pomiędzy sobą i za pomocą jakich cech mogą one spełniać zupełnie odmienne funkcje?

czytaj całość »
Jak rozłożyć projekt naklejki na arkuszu? 0
Jak odpowiednio ułożyć projekt naklejki na arkuszu?

W związku z tym, że rynek druku naklejek jest bardzo chłonny i potrzeby firm w tym względzie coraz bardziej rosną spotykamy się coraz częściej z bardzo profesjonalnymi pytaniami od naszych klientów.

Na szczególną uwagę zasługują te, które dotyczą wymagań produkcyjnych, rodzaju grafiki do druku, lub takie, które dotyczą sposobu przygotowania pojedynczego pliku albo całych arkuszy produkcyjnych z naklejkami.

czytaj całość »
Naklejki offsetowe rozwiązaniem druku dużych nakładów 0
Naklejki offsetowe rozwiązaniem druku dużych nakładów

Nie jest tajemnicą, że im wyższy nakład drukowanych produktów, tym cena jednostkowa powinna być niższa. Nie inaczej jest w przypadku druku naklejek. Jednak, czy tak jest zawsze? Jak się okazuje wszystko zależy od techniki zastosowanego druku.

Prosty druk cyfrowy jest dedykowany do wykonywania zamówień o pewnej skali, od niewielkiej do średniej. Kiedy więc należy użyć "offsetu"?

czytaj całość »
Naklejki drukowane z zaangażowaniem 0
Naklejki drukowane z zaangażowaniem

Każda firma budując na rynku swoją własną i niepowtarzalną markę chce się odróżnić od często szerokiego grona konkurencji.

W tym celu marki wykorzystują unikalne znaki rozpoznawcze określane jako logo. Jest to znak firmy, który ją personalizuję i ustawia w szeregu marek dając konsumentowi jasny przekaz o filozofii firmy.

czytaj całość »
Efektowne naklejki z cyny na prestiżowe produkty 0
Efektowne naklejki z cyny na prestiżowe produkty

Prezentujemy nowość na polskim rynku w dziedzinie oznakowań. Prestiżowe oznakowanie, które mieliśmy okazję niedawno poznać na tragach branżowych. To efektowne naklejki z cyny.

Cyna od zawsze była materiałem stosunkowo dostępnym, a że posiada ona duże właściwości plastyczne dlatego w dawnych czasach używano jej do produkcji przedmiotów powszechnego użytku.

czytaj całość »
Podklejki, czyli naklejki z drukiem od strony kleju 0
Podklejki, czyli naklejki z drukiem od strony kleju

Podklejki, to potoczne określenie stosowane również przez nas dla naklejek z drukiem widocznym od strony kleju. Tą dość specyficzną nazwą, która przyjęła się u nas już chyba na dobre, chcemy wyróżnić ten rodzaj produktu i ułatwić naszym klientom ich rozpoznawalność. Gdzie i jak ich używać w celach marketingowych i informacyjnych?

Naklejki stosowane na szyby, przyklejane od wewnątrz mają zastosowanie jako naklejki samochodowe.

czytaj całość »
Naklejki wycinane z folii złotej połysk - nasza ciekawa realizacja 0
Naklejki wycinane z folii złotej połysk - nasza ciekawa realizacja

Realizacja przedstawia naklejki wycinane za pomocą plotera tnącego ze złotej folii w dość skomplikowanym kształcie "słoneczka". Wycinanie ploterowe bez nadruku. Materiałem jest złota folia ploterowa Oracal 641 z połyskiem i klejem standardowym.

Wycięcie skomplikowanych kształtów nie stanowi problemu dla naszych maszyn. W tym przypadku wymagany jest wyłącznie projekt graficzny linii cięcia w wersji wektorowej.

czytaj całość »
Naklejki drukowane na folii - najpopularniejsze materiały do druku 0
Naklejki drukowane na folii - najpopularniejsze materiały do druku

Standardowym materiałem do druku naklejek jest monomeryczna folia samoprzylepna. Jest to folia dedykowana do średniookresowej reklamy na zewnątrz i krótkookresowego stosowania na zewnątrz pomieszczeń. Występuje ona w kilku konfiguracjach. Dotyczy to zarówno rodzaju powierzchni, gdzie dostępne są wersje z połyskiem lub matowa, jak i kilku rodzajów kleju.

Poznaj nasze inne materiały do druku etykiet w dalszej części artykułu.

czytaj całość »
Etapy realizacji i sposoby wykończenia naklejek drukowanych na folii 0
Etapy realizacji i sposoby wykończenia naklejek drukowanych na folii

Czy drukowanie naklejek można podzielić na etapy i czy wszystkie opcje produkcyjne są zawsze wybierane przez naszych klientów?

Co musi być wykonane w procesie druku naklejek, a z czego można z rezygnować i kiedy?

W końcu, jak będą ostatecznie wyglądały nasze naklejki drukowane i w jaki sposób będą dostarczone?

O tym wszystkim w tym artykule.

czytaj całość »
Kurczenie się folii po wycięciu i podnoszenie krawędzi naklejek 0
Kurczenie się folii po wycięciu i podnoszenie krawędzi naklejek

Każda folia samoprzylepna kurczy się po nadruku, szczególnie gdy jest to druk cyfrowy solwentowy, który jest drukiem "mokrym" - atramentami. Jest to naturalne dla tego materiału, jednak dużo zależy od samego projektu. Te z zadrukowanym tłem są bardziej narażone na ten efekt, niż obiekty drukowane na białym podłożu.

czytaj całość »
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl