Etykiety samoprzylepne i oznakowania produktów - Masz pytania? Zadzwoń! tel. (+48) 604 41 47 46

Pamiętaj o naklejkach ostrzegawczych
Pamiętaj o naklejkach ostrzegawczych

Niedawno na naszym instagramowym profilu, który dostępny jest pod adresem: instagram.com/drukarnia_naklejek pojawił się wpis o konieczności zwracania uwagi i respektowania naaklejek ostrzegawczych.

Znajdują się one zazwyczaj w widocznych miejscach na tabliczkach i naklejkach ostrzegawczych, niosąc ze sobą zawsze ważne informacje.

Choć są zazwyczaj bardzo dobrze widoczne, my jednak chyba przez ich powszechność przyzwyczailiśmy się ich nie zauważać. Psują one swoją obecnością zazwyczaj "klimat" miejsc publicznych, często zupełnie nie pasując do nich. Niestety taka jest ich rola. Od ich obecności zależne jest bezpieczeństwo użytkowników obiektów, miejsc i to dopiero w sytuacji kryzysowej okazuje się to, jak są ważne.

Niemal każdą dziedzinę życia dzisiaj regulują stosowane przepisy. Nadają nam one obowiązki i ograniczenia. Szczególnie jest to widoczne z punktu prowadzenia działalności gospodarczej. Jako przedsiębiorcy na przykład jesteśmy zobligowani do zachowania bezpieczeństwa naszych klientów, przygotowania właściwych warunków pracy dla pracowników, czy zapewnienia bezpiecznego pobytu na terenie zakładu pracy odwiedzających nas gości.

Naklejki są wygodnym sposobem na spełnienie tego obowiązku informacyjnego. Nie dość, że są niedrogim sposobem znakowania, to można zastosować je w bardzo prosty sposób. Przyklejenie etykiety ostrzegawczej z odpowiednią informacją spełnia obowiązek pracodawcy i zabezpiecza jego pracowników.

Nie czekajcie z tą decyzją. Naklejki ostrzegawcze w niedużych ilościach wydrukujemy dla Was w pełnym kolorze i doskonałej jakości. Naszymi produktami rozwiązujemy problemy przedsiębiorców i pracodawców nie tylko w temacie oznakowań dotyczących bezpieczeństwa i ostrzegania o zagrożeniach. O tym w innym artykule. 

A teraz zapraszamy do kontaktu w sprawie wyceny naklejek ostrzegawczych i nie tylko. W tym celu skorzystaj z poniższych form kontaktu z nami.

 

WYŚLIJ ZAPYTANIE O WYCENĘ DRUKU NAKLEJEK

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46

Aktualności

W naszym dziale Aktualności znajdziesz informacje o naszych realizacjach i przykładowym wykorzystaniu etykiet i naklejek przez firmy będące naszymi klientami.

Może dzięki temu znajdziesz inspiracje na swoje naklejki?

Żeby zobaczyć jeszcze więcej zajrzyj koniecznie na nasz profil na Instagramie: drukarnia_naklejek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl