Etykiety samoprzylepne i oznakowania produktów - Masz pytania? Zadzwoń! (pn.-pt. 8.00-16.00) tel. (+48) 604 41 47 46

Nowa wizualizacja graficzna naklejek reklamowych naszego klienta
Nowa wizualizacja graficzna naklejek reklamowych naszego klienta

Tym razem przedstawiamy realizację naklejek reklamowych dla specjalistycznej firmy z branży wynajmu maszyn budowlanych i ogrodniczych. Nowy projekt został dostosowany do branży i specyfiki działalności firmy naszego klienta. Gotowy plik z profesjonalnie przygotowanym do druku projektem naklejki otrzymaliśmy od agencji reklamowej Kreatywni.

Nowy wzór graficzny jest rozszerzeniem kompleksowej koncepcji zmiany logotypu i kolorystyki graficznej firmy klienta. Okazją do jej wdrożenia była pierwsza realizacji polegająca na oklejeniu auta firmowego klienta. Od tego czasu jego wizualizacja graficzna jest jednolita i spójna z innymi elementami.

Czy jest to ważne? Zdecydowanie tak. Dzięki takim działaniom firmy informują rynek o swoim rozwoju i są bardziej wiarygodne dla swoich klientów.

Jeśli szukasz takiego rozwiązania, zgłoś się do nas. Zapoznaj się z naszymi produktami na naszej stronie, zobacz jakie są możliwości ich wykonania, zabezpieczenia czy innego dostosowania do Twoich indywidualnych potrzeb. Znajdź swoją kategorię produktów z wymiarem naklejki, który odpowiada Twoim wymaganiom i wybierz najlepsza propozycję nakładu i ceny jednostkowej.

 

WYŚLIJ ZAPYTANIE O WYCENĘ DRUKU NAKLEJEK

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46

Aktualności

W naszym dziale Aktualności znajdziesz informacje o naszych realizacjach i przykładowym wykorzystaniu etykiet i naklejek przez firmy będące naszymi klientami.

Może dzięki temu znajdziesz inspiracje na swoje naklejki?

Żeby zobaczyć jeszcze więcej zajrzyj koniecznie na nasz profil na Instagramie: drukarnia_naklejek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl