Żelowe naklejki wypukłe właściwie wyeksponują logo każdej firmy 0

Naklejki wypukłe to prawdziwy hit ostatnich lat. Pozwalają wyróżnić się na tle konkurencji i zrobić dobre wrażenie na klientach. Niezwykle ważna jest ich jakość, zarówno w odniesieniu do rozdzielczości i odwzorowania barw, jak i wytrzymałości.

Czym charakteryzują się wypukłe nalepki?

Nalepki wypukłe na folii białej drukowane cyfrowo w pełnym kolorze CMYK są najpowszechniejszym rodzajem nalepek żelowych. Po wydruku projektu na białej folii, na kolejnym etapie produkcji naklejki zalewane do formy wypukłej poliuretanem dwuskładnikowym. Mogą one przedstawiać dowolny obraz, dostarczony przez Klienta - a trzeba przyznać, że możliwości jest naprawdę sporo. Naklejki wypukłe to przede wszystkim produkt służący zwiększaniu rozpoznawalności marki, dzięki czemu doskonale nadaje się do wykorzystania na wszelkich eventach oraz targach.

 

naklejki wypukłe żelowe

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

 

Technologia produkcji nalepek wypukłych

Standardowo druk odbywa się techniką cyfrową na maszynach solventowych w wysokiej jakości i parametrach produkcyjnych ustawionych na „hight quality”. Druk cyfrowy w dużej rozdzielczości zapewnia doskonałe odwzorowanie barw projektu na wydruku. Umożliwia to przeniesienie na folię każdego rodzaju projektu łącznie ze zdjęciami i przejściami tonalnymi barw. Bazą do druku jest wysokiej jakości folia biała z połyskiem. Istnieje możliwość wyboru rodzaju kleju pomiędzy standardowym permanentnym, „szarym klejem” na nierówną powierzchnię oraz słabszym klejem „niepermanentnym". Wycinanie ploterowe umożliwia wycięcie dowolnych kształtów. To sprawdzona technika produkcji typowych wypukłych naklejek reklamowych. Całość po wycięciu naklejek do kształtu zalewana jest poliuretanem dwuskładnikowym w celu uzyskania efektu wypukłości.

Rodzaje etykiet żelowych

Tradycyjne naklejki wypukłe

Jest to rodzaj zwykłych naklejek drukowanych na folii samoprzylepnej w końcowym etapie produkcji zalane płynnym poliuretanem, który z czasem zastyga, tworząc na powierzchni naklejki elastyczną, przezroczystą warstwę. Na pierwszy rzut oka wyglądem przypominają standardowe naklejki, ale niezwykły efekt uwidacznia się po spojrzeniu pod kątem. Po pierwsze, widać wypukły kształt, a po drugie, odbijająca warstwa nierównomiernie załamuje światło. Dzięki temu taka naklejka prezentuje się bardzo efektownie.

Naklejki drukowane na folii przezroczystej

Jest to bardzo ciekawa opcja w sytuacji, gdy potrzebne jest zachowanie widocznego koloru tła czy podłoża. Użycie folii transparentnej do produkcji nalepek wypukłych jest dość nietypowym rozwiązaniem. Jest ono chętnie wybierane przez klientów chcących odróżnić swój znakowany produkt od zwykłych naklejek wypukłych.

nalepki wypukłe

Naklejki wypukłe drukowane na folii srebrnej matowej

Jak każde nalepki żelowe zalewane są do formy wypukłej poliuretanem dwuskładnikowym. Folia srebrna ma zastosowanie tam, gdzie wymagane jest jednolite srebrne tło. Folia ta doskonale przyjmuje nadruk i stanowi świetną bazę do produkcji naklejek żelowych.

 

nalepki wypukłe na folii srebrnej

Nalepki wypukłe na folii srebrnej lustrzanej

Drukowane są one cyfrowo w pełnym kolorze CMYK. Ten produkt prezentuje się naprawdę rewelacyjnie. Poniższe zdjęcie bardzo dobrze oddaje zresztą efekt wypukłości wzmocniony odbiciem światła od folii lustrzanej, widoczny zaraz po zakończeniu produkcji.

 

nalepki wypukłe na folii lustrzanej

 

Gdzie wykorzystuje się nalepki wypukłe?

Etykiety wypukłe służą przede wszystkim do celów promocyjnych i reklamowych. Mogą być umieszczone bezpośrednio na produkcie, zawierając projekt przedstawiający logo lub inne oznaczenie marki. Innym sposobem wykorzystania wypukłych nalepek jest ich obecność na materiałach promocyjnych mających na celu zwiększenie identyfikacji marki wśród potencjalnych klientów. Na takiej naklejce może znaleźć się oczywiście więcej niż tylko emblemat firmy. Częstą praktyką jest umieszczanie na naklejkach wypukłych danych kontaktowych czy podstawowych informacji o firmie, po to, by odbiorcy mogli w łatwy sposób skorzystać z usług danego przedsiębiorstwa lub dowiedzieć się o nim więcej.

Naklejki wypukłe z logo od Polinal

Drukarnia Polinal zajmuje się produkcją wysokiej jakości etykiet wypukłych. Robimy co w naszej mocy, by jak najbardziej dopasować się do potrzeb naszych Klientów, dlatego umożliwiamy spory zakres wyboru preferowanego kształtu, wielkości i wzoru naklejek. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszej oferty czy pozostałych kwestii związanych z drukiem naklejek wypukłych zapraszamy do kontaktu. Oferujemy również błyskawiczną wycenę - wystarczy wypełnić poniższy formularz.

 

WYŚLIJ ZAPYTANIE O WYCENĘ DRUKU NAKLEJEK

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46Sprawdź podobne tematy

Komentarze do wpisu (0)

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl