Etykiety samoprzylepne i oznakowania produktów - Masz pytania? Zadzwoń! tel. (+48) 604 41 47 46

Aktualności

Witaj!

Jeśli interesujesz się możliwościami zastosowania naklejek w Twojej firmie, rozwiązaniami produkcyjnymi i materiałami, mogącymi Ci w  tym pomóc ... czytaj dalej :)

W dziale Aktualności dowiesz się nie tylko co u nas nowego.       

Ogromna siła małej naklejki w branży gastronomicznej
Ogromna siła małej naklejki w branży gastronomicznej

Jakie funkcje marketingowe może spełniać naklejka w branży gastronomicznej? Możliwości jest naprawdę wiele.

Podstawowym rodzajem naklejek stosowanym w tej branży są naklejki reklamowe cięte na sztuki. Świetnie sprawdzają się one do rozdawania klientom. Nie znamy przecież osoby, która nie lubi naklejek.

Dlatego mała naklejka będzie zawsze chętnie przyjmowanym przez klientów, a szczególnie ich dzieci, niedrogim nośnikiem reklamowym. Umieszczona później w widocznym miejscu przypomni klientom barów, restauracji i bistro o przyjemnie, miło i "smacznie" spędzonych chwilach podczas degustacji swoich ulubionych potraw.

Naklejki reklamowe do rozdawania są od dawna znanym atrybutem także wśród miłośników mobilnych foodtrucków. Każdy zlot czy festiwal foodtraków nie odbyłby się bez upamiętnienia go okazjonalną naklejką. Za ich pomocą foodtracki tworzą swoją własną mapę odwiedzanych miejsc na swoich lodówkach, kuchniach czy innym i sprzęcie gastronomicznym.

Naklejki takie są rozdawane klientom tych mobilnych jadłodajni również jako element rozpoznawczy. Umożliwiają klientom rozpoznawanie marek swoich ulubionych punktów gastronomicznych i miejsc kulinarnych spotkań.

Jeśli prowadzisz bar, restaurację lub inny punkt gastronomiczny daj szansę na zabranie ze sobą do domu choć małej części Twojej firmy w postaci naklejki. Na pewno przyniesie to Tobie i Twojej firmie wymierne korzyści w postaci zadowolonych klientów często odwiedzających ulubiony swój lokal.

 

WYŚLIJ ZAPYTANIE O WYCENĘ DRUKU NAKLEJEK

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46

Aktualności

W naszym dziale Aktualności znajdziesz informacje o naszych realizacjach i przykładowym wykorzystaniu etykiet i naklejek przez firmy będące naszymi klientami.

Może dzięki temu znajdziesz inspiracje na swoje naklejki?

Żeby zobaczyć jeszcze więcej zajrzyj koniecznie na nasz profil na Instagramie: drukarnia_naklejek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl