Etykiety samoprzylepne i oznakowania produktów - Masz pytania? Zadzwoń! tel. (+48) 604 41 47 46

Aktualności

Witaj!

Jeśli interesujesz się możliwościami zastosowania naklejek w Twojej firmie, rozwiązaniami produkcyjnymi i materiałami, mogącymi Ci w  tym pomóc ... czytaj dalej :)

W dziale Aktualności dowiesz się nie tylko co u nas nowego.       

Naklejki potwierdzające nasze pasje i zamiłowania
Naklejki potwierdzające nasze pasje i zamiłowania

Wielu z nas ma swoją ulubioną pasję czy hobby. Poza pracą zawodową szukamy i często znajdujemy temat, który nas interesuje i wciąga na tyle, że z czasem przeradza się w coś więcej niż tylko ciekawość. Niektórzy z zamiłowaniem odwiedzają kolejne miejsca, a inni pobijają kolejne rekordy w dziedzinach sportowych. Wiąże się to z możliwością spędzenia miło czasu, poznania ciekawych ludzi, czy sprawdzenia się.

Choć najczęściej nie jest to aktywność bezpośrednio związana z pracą zawodową, często wymaga również wsparcia marketingowego. Cele takich działań nie zawsze muszą być wyłącznie biznesowe. Często zależy nam na promocji naszej pasji i tego, co robimy "po godzinach". Chcemy, żeby inni też się o tym dowiedzieli, albo żeby nasza pasja wyglądała profesjonalnie, bo dlaczego nie?

Jeśli masz swoją pasję, na pewno przydadzą Ci się naklejki. Zobacz jak możesz je wykorzystać?

Dla niektórych sposobem na aktywne spędzanie wolnego czasu jest uczestnictwo w klubie motocyklowym. Daje to możliwość podróżowania, spotykania ciekawych ludzi i udziału w licznych imprezach o tej tematyce.

Właśnie tutaj z pomocą znów przychodzą naklejki reklamowe. Efektownie wykonanie na podstawie profesjonalnego projektu graficznego w sposób dostosowany do szczególnych wymagań. Nieważne czy standardowe, czy dodatkowo zabezpieczone laminatem dla ochrony przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, pokazują to, czym się interesujemy.

Naklejki są fizycznym potwierdzeniem naszych pasji i zamiłowań, ponieważ utożsamiamy się z tym, co robimy i co jest dla nas bliskie. Naklejki hobbystyczne naklejane na karoserie aut, na motocykle, czy na wykorzystywany przez nas sprzęt sportowy potwierdzają, że nasze pasje są dla nas ważne.

Dzięki nim jesteśmy jeszcze z nimi jeszcze bardziej związani.

 

WYŚLIJ ZAPYTANIE O WYCENĘ DRUKU NAKLEJEK

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46

Aktualności

W naszym dziale Aktualności znajdziesz informacje o naszych realizacjach i przykładowym wykorzystaniu etykiet i naklejek przez firmy będące naszymi klientami.

Może dzięki temu znajdziesz inspiracje na swoje naklejki?

Żeby zobaczyć jeszcze więcej zajrzyj koniecznie na nasz profil na Instagramie: https://www.instagram.com/drukarnia_naklejek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl