Naklejki na produkty kosmetyczne 0
Naklejki i etykiety na kosmetyki

Etykiety samoprzylepne na kosmetyki mają za zadanie przyciągnąć wzrok, zachęcić klientów do zakupu danego produktu, ale także przekazać najważniejsze informacje dotyczące składu oraz wskazówek dotyczących używania danego artykułu. Ważne jest, by prezentowały się doskonale i były wytrzymałe. To wszystko możesz mieć dzięki współpracy z drukarnią Polinal.

Etykiety na kosmetyki - samoprzylepne, czyli wygodne!

Produkty kosmetyczne to tak naprawdę bardzo szeroki zakres produktów, które znacząco różnią się od siebie rodzajem opakowania. Mogą to być tubki, słoiczki, niewielkie pudełka, saszetki, buteleczki i wiele, wiele innych. Każde z nich ma swoją wyjątkową wielkość i kształt, mogą być okrągłe, podłużne itd. To wszystko sprawia, że etykiety na kosmetyki muszą być dostosowane do bardzo zróżnicowanych wymagań. Na całe szczęście my doskonale o tym wiemy, dlatego posiadamy urządzenia, które radzą sobie z każdym rodzajem naklejek kosmetycznych.

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

Czym muszą się charakteryzować takie naklejki?

Podstawową kwestią jest oczywiście ich wygląd. Nie ma co ukrywać, że branża kosmetyczna to obszar, w którym ogromną rolę odgrywają zmysły - wzrok, zapach, dotyk. I choć nie możemy wpłynąć na zapach kremu czy żelu pod prysznic, to wiemy, jak dużą wagę przywiązuje odbiorca do etykiety na kosmetykach. Kluczowy jest tu oczywiście projekt, ale nawet najlepszy wzór może zostać zepsuty, przez słabą jakość wykonania. W drukarni Polinal wykorzystujemy wysokiej jakości materiały - do druku naklejek na kosmetyki doskonale sprawdza się folia, która w odróżnieniu od tradycyjnie wykorzystywanego papieru samoprzylepnego, jest bardziej odporna na uszkodzenia i w o wiele mniejszym stopniu ulega zniszczeniu w czasie użytkowania. Kolejną kwestią jest druk w dużej rozdzielczości, co sprawia, że widoczny jest każdy szczegół, a czytanie napisów nie sprawia klientowi żadnych problemów. To niezwykle ważne w przypadku etykiet samoprzylepnych do kosmetyków. Coraz więcej osób czyta informacje znajdujące się z tyłu, a więc warto sprawić, by ten proces był maksymalnie komfortowy. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na odwzorowanie kolorów. Jeżeli etykieta będzie zachowywała swoje barwy i prezentowała się dobrze przez długi czas, istnieje większa szansa, że klient zechce kupić dany produkt.

Przykłady wykorzystania etykiet samoprzylepnych na kosmetyki

Aby zobrazować nasze możliwości, przedstawiamy jedną z realizacji. Naklejki drukowaliśmy na folii matowej, dzięki czemu zyskały bardzo oryginalny i indywidualny charakter. Bardzo dobrze przygotowany projekt, w połączeniu z doskonałym odwzorowaniem barw i wysoką rozdzielczością druku pozwoliło uzyskać całkowicie zadowalający efekt. Folia, która stanowiła materiał na etykietę, wybrana została zarówno na swoje właściwości wizualne, jak i odporność na uszkodzenia.

Dlaczego Polinal?

Oferujemy duże możliwości w zakresie wyboru wielkości, kształtu czy wzoru etykiety. Dodatkowo nie musisz ograniczać się w doborze odpowiednich materiałów. Do produkcji etykiet na kosmetyki polecamy oczywiście folie, które są odporne na wodę i ścieranie. Zapewniamy profesjonalną pomoc i merytoryczne wsparcie na etapie ustalania strategii produkcyjnej. Posiadamy doświadczenie umożliwiające rozpoznanie najważniejszych potrzeb firm działających w wielu różnych branżach. Możesz przyjść do nas z dowolnym projektem, a my wcielimy go w życie. Jeżeli takowego nie posiadasz, możesz skorzystać z naszej pomocy w tym zakresie. Posiadamy nowoczesne maszyny wykorzystujące technologię druku UV oraz cięcia laserowego. Takie rozwiązanie znacznie zmniejsza koszty całej operacji (usuwając konieczność korzystania z tradycyjnych wykrojników), co przekłada się na mniejszą kwotę do zapłaty za Twoje zamówienie.

Wyjątkowa oferta druku etykiet kosmetycznych

Sprawdź naszą pełną ofertę i wybierz usługę dopasowaną do Twoich potrzeb. Cenę naklejek kosmetycznych ustalamy indywidualnie, w oparciu o ich charakterystykę oraz wolumen produkcji. Możesz łatwo uzyskać potrzebne informacje, zamawiając szybką, bezpłatną wycenę. Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji dotyczących oferty lub masz jakiekolwiek inne pytania, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą formularza internetowego. Nasi specjaliści chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości.

 

WYŚLIJ ZAPYTANIE O WYCENĘ DRUKU NAKLEJEK

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

 

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46Sprawdź podobne tematy

Komentarze do wpisu (0)

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl