Naklejki laminowane

Etykiety laminowane stanowią doskonałe rozwiązanie w przypadku, gdy mogą one podlegać oddziaływaniu czynników atmosferycznych lub są w inny sposób narażone na zniszczenie. Foliowa warstwa ochronna, którą pokrywamy zadrukowany materiał, pozwala zabezpieczyć etykietę przed ścieraniem, blaknięciem, przedarciem, czy zamoknięciem. To sprawia, że mogą prezentować się świetnie przez długi czas niezależnie od warunków panujących na zewnątrz. Jednak nie tylko o pogodę tu chodzi. Ważne jest zabezpieczenie wydruku i podłoża etykiety podczas zwykłego użytkowania produktu. 

W naszej drukarni wykonujemy naklejki laminowane, które sprawdzą się w wielu zastosowaniach. Aby zamówić naklejki laminowane należy wybrać odpowiednią opcję: laminat połysk lub laminat mat z rozwijanych opcji dowolnego produktu w naszym sklepie.

Poniżej kilka popularnych wymiarów naklejek bardzo chętnie wykorzystywanych przez naszych klientów jako naklejki do zastosowań zewnętrznych lub do stosowania w trudnych warunkach. Jeśli jednak nie znajdziesz swojego wymiaru w naszej standardowej ofercie, wyślij zapytanie o indywidualną wycenę.

Naklejki 45x90 mm 1000 szt. Naklejki 45x90 mm 1000 szt.
310,00 zł
( 1 szt. = 0,31 zł )
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Naklejki 60x100 mm 1000 szt. Naklejki 60x100 mm 1000 szt.
460,00 zł
( 1 szt. = 0,46 zł )
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Naklejki 80x60 mm 1000 szt. Naklejki 80x60 mm 1000 szt.
390,00 zł
( 1 szt. = 0,39 zł )
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Druk etykiet laminowanych

W naszej drukarni stosujemy technikę uszlachetniania poprzez mechaniczne nałożenie dodatkowej przezroczystej warstwy ochronnej. Może to być zwykła folia transparentna lub specjalistyczny laminat zabezpieczający dodatkowo przed promieniowaniem UV. Takie uszlachetnianie etykiet zwiększa ich odporność na czynniki atmosferyczne, chroni wydruk przez bezpośrednim działaniem szkodliwych środków chemicznych oraz zabezpiecza przed ścieraniem. Dzięki temu możliwa jest ich długotrwała ekspozycja w miejscach, gdzie wydruk narażony jest na niekorzystne czynniki zewnętrzne. Do naszego druku z laminowaniem wykorzystujemy sprawdzone technologie i materiały. Wszystko po ty, by w jak największym stopniu spełnić wymagania Klienta, a także, by zaoferować najlepszy produkt. Technikę dostosowujemy do potrzeb konkretnego zamówienia - wspólnie dokonujemy wyboru materiałów, sposobu drukowania, a także rodzaju użytego laminatu.

Laminowane naklejki w różnych odsłonach

Sprawdź naszą pełną ofertę i postaw na wysoką jakość w rozsądnej cenie. Zajmujemy się zarówno tworzeniem standardowych etykiet, jak i np. drukiem naklejek podłogowych. Wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów, a w przypadku wszelkich wątpliwości, chętnie wyjaśniamy sprawę i doradzamy w wyborze najkorzystniejszej opcji. Stosujemy indywidualny cennik, dopasowany do specyfiki konkretnego zamówienia. Najważniejsze, że nie musisz czekać - wyślij zapytanie o wycenę już teraz, a my przygotujemy dla Ciebie wyjątkową ofertę. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego - nasi doradcy chętnie wytłumaczą wszystkie najważniejsze kwestie.

Porozmawiajmy na temat druku naklejek!

Krzysztof Łukomski

Krzysztof Łukomski

 

Nie znalazłeś swojego produktu? Brak opcji do wyboru? Robimy też indywidualne wyceny!

Wyślij zapytanie o wycenę druku naklejek

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK 

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl