Naklejki laminowane

Etykiety laminowane stanowią doskonałe rozwiązanie w przypadku, gdy mogą one podlegać oddziaływaniu czynników atmosferycznych lub są w inny sposób narażone na zniszczenie. Warstwa ochronna, która powstaje w tym procesie, pozwala zabezpieczyć etykietę przed ścieraniem, blaknięciem, podarciem czy zamoknięciem. To sprawia, że mogą prezentować się świetnie przez długi czas, niezależnie od warunków panujących na zewnątrz. Jednak nie tylko o pogodę tu chodzi. Etykiety ulegające zniszczeniu podczas użytkowania danego produktu również nie robią dobrego wrażenia. Drukarnia Polinal zajmuje się produkcją najwyższej jakości naklejek laminowanych, które sprawdzą się w przypadku szeregu różnych zastosowań.

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

 

Druk etykiet laminowanych

W naszej drukarni stosujemy technikę uszlachetniania poprzez mechaniczne nałożenie dodatkowej przezroczystej warstwy ochronnej. Może to być zwykła folia transparentna lub specjalistyczny laminat zabezpieczający dodatkowo przed promieniowaniem UV. Takie uszlachetnianie etykiet zwiększa ich odporność na czynniki atmosferyczne, chroni wydruk przez bezpośrednim działaniem szkodliwych środków chemicznych oraz zabezpiecza przed ścieraniem. Dzięki temu możliwa jest ich długotrwała ekspozycja w miejscach, gdzie wydruk narażony jest na niekorzystne czynniki zewnętrzne. Do naszego druku z laminowaniem wykorzystujemy sprawdzone technologie i materiały. Wszystko po ty, by w jak największym stopniu spełnić wymagania Klienta, a także, by zaoferować najlepszy produkt. Technikę dostosowujemy do potrzeb konkretnego zamówienia - wspólnie dokonujemy wyboru materiałów, sposobu drukowania, a także rodzaju użytego laminatu.

Laminowane naklejki w różnych odsłonach

Sprawdź naszą pełną ofertę i postaw na wysoką jakość w rozsądnej cenie. Zajmujemy się zarówno tworzeniem standardowych etykiet, jak i np. drukiem naklejek podłogowych. Wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów, a w przypadku wszelkich wątpliwości, chętnie wyjaśniamy sprawę i doradzamy w wyborze najkorzystniejszej opcji. Stosujemy indywidualny cennik, dopasowany do specyfiki konkretnego zamówienia. Najważniejsze, że nie musisz czekać - wyślij zapytanie o wycenę już teraz, a my przygotujemy dla Ciebie wyjątkową ofertę. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego - nasi pracownicy chętnie wytłumaczą wszystkie najważniejsze kwestie.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl