Naklejki dwustronne

Naklejki dwustronne to bardzo ciekawe produkty, które są dużo bardziej uniwersalne od tradycyjnych reklam i nalepek. Doskonale nadają się do przyklejania na przezroczystych powierzchniach, stanowiąc wygodną alternatywę dla osobnego przyklejania wlepek od strony wewnętrznej i zewnętrznej.

Czym charakteryzują się naklejki dwustronne?

Przez naklejki dwustronne rozumiemy zazwyczaj nalepki samoprzylepne wykonane z folii, gdzie nadruk poza standardowym drukiem na powierzchni jest widoczny również od strony kleju. Nie oznacza to jednak, że nadruk wykonywany jest od strony kleju. Drukujemy zawsze na prawej stronie folii, czyli tej bezklejowej. Jakość druku z obydwu stron jest taka sama, a więc naklejka prezentuje się doskonale, niezależnie od tego, z którego kierunku się na nią patrzy.

Sposób produkcji nalepek dwustronnych

Do produkcji naklejek dwustronnych używana jest folia samoprzylepna transparentna (folia przezroczysta). Produkcja tego typu naklejek odbywa się w ten sposób, że pierwszy projekt (ten, który ma być widoczny od strony kleju) zostaje naniesiony jako projekt „lustrzany” - wtedy we właściwy sposób będzie on widziany jako druk po stronie kleju. Następnie nanoszona jest warstwa białego tła, która „zamyka” pierwszy projekt dając odbicie wcześniej nałożonego projektu.

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

 

Gdzie najczęściej wykorzystuje się takie naklejki?

Naklejki dwustronne wykorzystywane są na powierzchniach szklanych oraz pozostałych, przezroczystych elementach. Mogą pełnić zarówno funkcję informacyjną, jak i reklamową. Ze względu na swój charakter świetnie sprawdzają się w sklepach oraz punktach usługowych. Często ważne jest tam poinformowanie klientów o specjalnej ofercie lub zareklamowanie danego produktu. Dotyczy to zarówno osób zastanawiających się nad wyborem miejsca do zakupów, jak i Klientów w środku. Naklejka dwustronna może ich zachęcić do zdecydowania się na wybór promowanej oferty.

Naklejki dwustronne sprawdzają się również doskonale w roli etykiet informacyjnych i ostrzegawczych. Często stosowane są również do znakowania drogi ewakuacyjnej w budynkach z przeszklonymi drzwiami i ściankami. W zasadzie możliwości są nieograniczone, a takie naklejki mogą pełnić zarówno funkcję bezpieczeństwa, jak i służyć promowaniu marki czy konkretnego produktu.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest stosowanie naklejek dwustronnych w roli etykiet produktowych. Coraz częściej można zobaczyć takie rozwiązanie na produktach kosmetycznych lub spożywczych (w przezroczystych opakowaniach). Główna koncepcja jest taka, że strona zewnętrzna zawiera wszystkie podstawowe informacje, do których klient powinien mieć łatwy dostęp. Strona wewnętrzna wykorzystana jest do wprowadzenia ciekawego akcentu stylistycznego lub przekazania dodatkowych informacji. Widać ją wyłącznie przez opakowanie (np. butelkę z wodą), a wygląda to tak, jakby nadruk znajdował się w środku. Druk etykiet dwustronnych umożliwia z pewnością wyróżnienie się wśród konkurencji w bardzo oryginalny sposób.

Dlaczego warto wybrać nasza drukarnię?

  • Potrafimy obsłużyć pojedyncze zamówienia, ale dzięki wykorzystaniu nowoczesnych, wydajnych maszyn radzimy sobie również z potrzebami większych firm i zakładów przemysłowych.
  • Produkujemy trwałe naklejki, które doskonale sprawdzają się na co dzień i nie ulegają łatwemu zniszczeniu.
  • Stosujemy warstwową technikę, która sprawia, że dwie strony naklejki są od siebie zupełnie niezależne, a jakość obrazu jest jednakowa po obydwu stronach.
  • Zapewniamy atrakcyjne ceny, które, ze względu na obniżanie kosztów idące za wykorzystaniem innowacyjnych technologii, są również bardzo konkurencyjne.
  • Umożliwiamy drukowanie własnych projektów, a nawet pomoc w stworzeniu wymarzonej naklejki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy bardzo wygodną i szybką wycenę zamówienia, a także odpowiadamy na wszelkie pytania dotyczące naszego asortymentu. Skontaktuj się z nami, a wspólnie ustalimy strategię dopasowaną do Twoich potrzeb.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl