Etykiety samoprzylepne i oznakowania produktów - Masz pytania? Zadzwoń! (pn.-pt. 8.00-16.00) tel. (+48) 604 41 47 46

Naklejki drukowane z zaangażowaniem
Naklejki drukowane z zaangażowaniem

Każda firma budując na rynku swoją własną i niepowtarzalną markę chce się odróżnić od często szerokiego grona konkurencji. W tym celu marki wykorzystują unikalne znaki rozpoznawcze określane jako logo firmy. Jest to znak, który ją personalizuję i ustawia w szeregu marek dając konsumentowi jasny przekaz o filozofii firmy. Wielokrotnie te wyróżniające firmy “obrazki” mają ciekawe kształty, kolorowe elementy graficzne dostosowane do specyfiki ich działalności.

Co decyduje o atrakcyjności naklejki?

Czy jednak wyłącznie logo firmy, grafika i kolor druku decydują o efekcie końcowym produktu, którym powinno być zadowolenie klienta z jego posiadania? Spójrzmy na to na przykład z punktu widzenia druku naklejek. Wydrukowanie naklejek we właściwym kolorze i jego odcieniu wymaga zarówno sprawdzenia i prawidłowego przygotowania grafiki, jak i precyzji samej realizacji. Wykonanie tych produktów to nie tylko sam wydruk maszynowy. Na efekt końcowy wpływa również dokładność wycięcia kształtu, precyzja nacięcia grubości folii i późniejsza obróbka manualna.

Naklejki reklamowe nie muszą być kwadratowe czy okrągłe, mogą mieć swój kształt, który utożsamia się z wyglądem, lub motywem przewodnim twojej firmy. Wśród naszych produktów jest wiele wzorów, kształtów i wersji kolorystycznych. Wykonaliśmy wiele realizacji opartych o bardziej lub mniej efektowne projekty graficzne. Były wśród nich litery, wyjątkowe kształty naklejki na tatuaże, były też takie na kształt żarówki.

Jeśli jesteś naszym klientem wiedz, że za dokładność druku i cięcia Twoich naklejek odpowiadają nie tylko nasze maszyny. Choć to one drukują naklejki o różnych kształtach i wzorach, to ich ustawieniem, wyborem opcji i dostosowaniem do rodzaju materiału oraz jego późniejszym przygotowaniem zajmują się nasi pracownicy. Czynnik ludzki jest najważniejszy w każdej działalności. Dzięki niemu produkty choć powinny być i są jednakowe, nie są jednorodne. Przejmują unikalne cechy swoich wykonawców.

Naklejki drukowane z zaangażowaniem

Przechodząc przez ręce wykonawców nasze naklejki są przygotowywane, docinane, kontrolowane, odrzucane, czy dopracowywane tak, żeby spełniały oczekiwania odbiorcy. Samo to, że nie zawsze są jednakowo zapakowane powoduje, że nie są po prostu nudne. Dawno już przyzwyczailiśmy się do automatyzacji i odgrywa ona bardzo ważną rolę nie tylko w przemyśle ale w całej gospodarce. Jednak to osoby mające bezpośredni wpływ na ich powstawanie, którzy dzięki kolejnym zamówieniom mają możliwość uczenia się i zdobywania doświadczenia tworzą nowe i coraz lepsze produkty.

Dobry produkt można rozpoznać nie tylko po efektownym logo firmy, ale po jakości jego wykonania. Od podejścia, filozofii organizacji i zaangażowania osób bezpośrednio wykonujących produkt zależy to, co my jako klienci otrzymujemy finalnie. Dlatego fajnie, że jesteście z nami. Fajnie, że rozumiecie, że nie trzeba być ogromną korporacją do tworzenia dobrych produktów. Dzięki Wam się rozwijamy.

Co oferuje Drukarnia Naklejek Polinal?

Oferujemy szeroki wybór folii, na których drukujemy. Nasze produkty znajdą swoje zastosowanie w różnych branżach takich jak: gastronomia, kosmetologia czy informatyka. Drukowaliśmy już nalepki dla wielu firm, organizacji na przykład zespołów muzycznych.

Jeśli zainteresowały Cię nasze produkty czekamy na Twój kontakt.

 

WYŚLIJ ZAPYTANIE O WYCENĘ DRUKU NAKLEJEK

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46

Aktualności

W naszym dziale Aktualności znajdziesz informacje o naszych realizacjach i przykładowym wykorzystaniu etykiet i naklejek przez firmy będące naszymi klientami.

Może dzięki temu znajdziesz inspiracje na swoje naklejki?

Żeby zobaczyć jeszcze więcej zajrzyj koniecznie na nasz profil na Instagramie: drukarnia_naklejek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl