Etykiety samoprzylepne i oznakowania produktów - Masz pytania? Zadzwoń! tel. (+48) 604 41 47 46

Drukowanie naklejek

Druk cyfrowy to wyjątkowa dbałość o szczegóły i gwarancja jakości wykonania. Naklejki drukowane wykonujemy za pomocą kilku technik produkcji. Podstawową z nich jest druk cyfrowy, który poprzez zastosowanie maszyn o dużych możliwościach produkcyjnych druku w wysokich rozdzielczościach jest w stanie sprostać nawet bardzo trudnym wymaganiom. Przy druku niewielkich formatów, jakimi są naklejki reklamowe czy etykiety na produkty ma to bardzo duże znaczenie.

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

 

Druk cyfrowy solventowy jest techniką druku dedykowaną często dla dużego formatu. Nasze urządzenia produkcyjne zostały zaprogramowane na druk w wysokich rozdzielczościach. Marka wykorzystywanych przez nas maszyn produkcyjnych Roland została przez nas świadomie wybrana jako gwarant niezawodności i jakości. Dzięki temu uzyskanie wysokiej jakości w krótkim czasie staje się możliwe.

Zachowując odpowiednią prędkość druku jesteśmy w stanie z ich pomocą uzyskać zaskakująco doskonałe efekty jakości realizacji nawet bardzo małych użytków.

 

roland plotery druk cyfrowy na folii

W przypadku konieczności użycia naklejek o zwiększonej trwałości i odporności na czynniki atmosferyczne lub narażenie na uszkodzenie mechaniczne zalecamy laminowanie naklejek. W celu zabezpieczenia wydruku przez czynnikami zewnętrznymi całość może zostać uszlachetniona poprzez zafoliowanie laminatem z filtrem UV.

Zabezpieczenie druku poprzez laminowanie zalecane jest do naklejek stosowanych na zewnątrz, przeznaczonych do reklamy mobilnej np. jako naklejki na samochód, lub podczas ekspozycji reklamy w dużym nasłonecznieniu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów na temat druku naklejek, poznać wycenę druku naklejek wyślij do nas zapytanie na podany poniżej adres e-mail.

WYŚLIJ ZAPYTANIE O WYCENĘ DRUKU NAKLEJEK

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

 

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl