Drukowanie naklejek

Drukowane naklejki reklamowe to bardzo ważny element strategii promocyjnej każdej firmy, która oferuje swoje produkty oraz usługi na rynku. Mogą one służyć identyfikacji marki i zwiększeniu jej rozpoznawalności wśród klientów, ale także mogą przekazywać ważne informacje na temat danego artykułu. Jest to bardzo ważne na przykład w branży spożywczej, gdzie podanie składu i wartości odżywczych konkretnego produktu jest bardzo ważne dla potencjalnych odbiorców, ale przede wszystkim wymaga tego prawo.

Rodzaje naklejek drukowanych

Naklejki drukowane mogą przybierać bardzo różne formy i pełnić odmienne funkcje. Przykładem mogą być etykiety produktowe, które mają na celu informowanie konsumenta o samym produkcie, a także zwiększanie rozpoznawalności marki. Zajmujemy się również drukowaniem naklejek reklamowych, które służą już typowo do celów promocyjnych. Takie naklejki mogą stanowić dodatek do wytwarzanych artykułów lub być wykorzystywane w charakterze gadżetu przekazywanego klientom.

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

 

Naklejki drukowane cyfrowo

Druk cyfrowy to przede wszystkim wyjątkowa dbałość o szczegóły i gwarancja jakości wykonania. Naklejki drukowane wykonujemy za pomocą kilku technik produkcji. Podstawową z nich jest druk cyfrowy, który poprzez zastosowanie maszyn o dużych możliwościach produkcyjnych druku w wysokich rozdzielczościach jest w stanie sprostać nawet bardzo trudnym wymaganiom. Przy druku niewielkich formatów, jakimi są naklejki reklamowe czy etykiety na produkty ma to bardzo duże znaczenie.

 

naklejki drukowane cyfrowo

Druk cyfrowy solventowy jest techniką druku dedykowaną często dla dużego formatu. Nasze urządzenia produkcyjne zostały zaprogramowane na druk w wysokich rozdzielczościach. Marka wykorzystywanych przez nas maszyn produkcyjnych Roland została przez nas świadomie wybrana jako gwarant niezawodności i jakości. Dzięki temu uzyskanie wysokiej jakości w krótkim czasie staje się możliwe.

Zachowując odpowiednią prędkość druku, jesteśmy w stanie z ich pomocą uzyskać zaskakująco doskonałe efekty jakości realizacji nawet bardzo małych użytków.

Laminowanie drukowanych naklejek

W przypadku konieczności użycia naklejek o zwiększonej trwałości i odporności na czynniki atmosferyczne lub narażenie na uszkodzenie mechaniczne zalecamy laminowanie naklejek. W celu zabezpieczenia wydruku przed czynnikami zewnętrznymi całość może zostać uszlachetniona poprzez zafoliowanie laminatem z filtrem UV.

Zabezpieczenie druku poprzez laminowanie zalecane jest do naklejek stosowanych na zewnątrz, przeznaczonych do reklamy mobilnej np. jako naklejki na samochód, lub podczas ekspozycji reklamy w dużym nasłonecznieniu.

Drukowanie naklejek reklamowych - czy warto?

Naklejki stanowią w obecnych czasach niezwykle istotny element promocji firmy. Z racji swojej różnorodności, mogą być bardzo oryginalne i atrakcyjne wizualnie. Nowoczesne techniki druku zapewniają też doskonałą jakość i bardzo dobre odwzorowanie kolorów. To wszystko sprawia, że naklejki z logo firmy, etykiety produktowe czy pozostałe typy naklejek będą bardziej oddziaływać na klienta. W końcu każdy lubi dobrze wykonane artykuły, w których widać precyzję i dbałość o szczegóły. Drukowane naklejki są przy tym dużo ciekawsze i bardziej oryginalne niż tradycyjne ulotki. Można za ich pomocą w bardzo atrakcyjny sposób przekazać najważniejsze informacje i wpłynąć na większą świadomość konsumentów w odniesieniu do danego przedsiębiorstwa.

Polinal - drukowanie naklejek najwyższej jakości

Drukowanie naklejek to rzecz, na której znamy się jak mało kto. Obsługujemy przy tym zarówno małe zamówienia na potrzeby niewielkich wytwórców, jak i zlecenia przemysłowe. Wiemy, jak ważna jest jakość drukowanej naklejki, jej wygląd oraz wytrzymałość, dlatego oferujemy szereg materiałów do wyboru, a do druku używamy nowoczesnych maszyn, które umożliwiają duży wybór preferowanego formatu.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Możesz również zapytać o szybką i bezpłatną wycenę swojego zamówienia. My ze swojej strony zrobimy wszystko, by spełnić Twoje wymagania.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl