Etykiety samoprzylepne i oznakowania produktów - Masz pytania? Zadzwoń! tel. (+48) 604 41 47 46

Naklejki dla zwiększenia bezpieczeństwa w sieci
Naklejki dla zwiększenia bezpieczeństwa w sieci

Istnienie internetu jest dzisiaj dla nas oczywiste, a ilość sposobów na jego wykorzystanie dla zwiększenia komfortu życia ludzi jest nieograniczona. To globalne medium nie posiada praktycznie żadnych granic. Stąd oprócz wielu korzyści, które nam oferuje może być również źródłem wielu niebezpieczeństw.

Naruszanie prywatności czy stalking to częste problemy XXI wieku istniejące w cyberprzestrzeni. Dlatego ważnym tematem są zagrożenia czyhające na użytkowników “netu”. Poznanie sposobów na to jak ich unikać to dziś konieczność.

Tym zagadnieniem zajmuje się na co dzień Fundacja Panoptykon, dla której już od kilku lat mamy przyjemność przygotowywać efektowne naklejki drukowane. Zastosowanie w tym projekcie matowej folii na pewno zdecydowanie podnosi prestiż naklejek. Z drugiej strony proste prawie monochromatyczne wykonanie wskazuje na to, że nie sama naklejka jest tu najważniejsza. Celem jest przekazanie wartościowych treści i przypomnienie użytkownikom internetu o ograniczeniach i ryzyku związanym z surfowaniem po sieci.

Nasze naklejki stają się “barierą antyhakerską”, bo przecież wartościowa wiedza przekazana za pomocą ciekawego projektu połączone z chwytliwym hasłem to coś, co zainteresuje każdego. Nie jest to prosty wydruk z wycięciem w oczywistym kształcie, co widać w górnym prawym rogu. To świetna kompozycja graficzna przykuwająca uwagę, a o to właśnie chodzi. Gdy rzucimy okiem na ten projekt bez chwili zastanowienia można stwierdzić, że motywem przewodnim jest internet.

Zauważyliśmy, że istnieje wiele blogów, stron internetowych, czy profili społecznościowych prowadzonych w tym celu. W sieci spotykamy na przykład wykłady na temat ochrony przed internetową przestępczością, czy szkolenia na temat zachowań w internecie chroniących przed zagrożeniami. Nalepki, które drukujemy z naszej drukarni mogą być świetnym uzupełnieniem każdego takiego projektu.

Dlatego zapraszamy do współpracy wszystkie firmy i organizacje, którym przyświeca cel cyber-bezpieczeństwa. Sami od wielu prowadzimy nasz "naklejkowy e-biznes" i zależy nam na propagowaniu tej idei. Jesteśmy przekonani że małe naklejki mogą być doskonałym nośnikiem tak ważnego przesłania i w trwały sposób będą przypominać o podstawowych zasadach ochrony prywatności każdego internauty.

 

WYŚLIJ ZAPYTANIE O WYCENĘ DRUKU NAKLEJEK

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46

Aktualności

W naszym dziale Aktualności znajdziesz informacje o naszych realizacjach i przykładowym wykorzystaniu etykiet i naklejek przez firmy będące naszymi klientami.

Może dzięki temu znajdziesz inspiracje na swoje naklejki?

Żeby zobaczyć jeszcze więcej zajrzyj koniecznie na nasz profil na Instagramie: drukarnia_naklejek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl