Naklejki dla programistów i developerów
Naklejki dla programistów i developerów

Naklejki samoprzylepne mogą służyć do wielu różnych celów i charakteryzować się odmiennymi zastosowaniami, w zależności od ich projektu oraz materiału, z którego są wykonane. W ostatnich latach na popularności zyskują wersje reklamowe oraz nalepki branżowe. Jedną z takich dziedzin jest informatyka. W ofercie popularnych drukarni znaleźć można naklejki dla programistów, które doskonale nadają się do przyklejenia na laptopa lub przyozdobienia swojego miejsca pracy. Najczęściej stosowane są grafiki przedstawiające symbole danego języka programowania, logo bibliotek, frameworków czy ciekawe obrazki związane ze światem IT. Do czego można wykorzystać takie naklejki i gdzie znaleźć najlepszą ofertę?

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

 

Naklejki dla miłośników programowania - kiedy się przydadzą?

Bootcampy

Podczas bootcampów dziesiątki młodych (ale nie brakuje również starszych osób pragnących zmienić branżę) adeptów szlifują swoje zdolności programistyczne, pod okiem doświadczonych mentorów. Jest to doskonały sposób na nabycie nowych umiejętności oraz rozpoczęcie kariery w charakterze programisty. Istnieją dwa sposoby prowadzenia takich kursów — na miejscu oraz zdalnie, przy pomocy e-learningu. W pierwszym przypadku można pokusić się o urozmaicenie studentom zajęć przy pomocy specjalnych naklejek. O co chodzi?

Po pierwsze mogą one mieć charakter odznaki za nabycie konkretnej partii materiału czy zrozumienie danego zagadnienia. Chętnie wybieranym wzorem naklejek dla developerów są symbole języków programowania (Java, php, css, js i innych). Mogą to być również inne składniki oprogramowania lub pewne hasła odnoszące się do tematu. Jest to drobna rzecz, która w pewien sposób oddziałuje na zadowolenie z siebie i chęć opanowania kolejnych zagadnień. Inną kwestią jest rozdawanie naklejek w charakterze pamiątek dotyczących danego bootcampa (oraz dodatkowa reklama dla organizatora). Widniejąca na obudowie laptopa lub komputera stacjonarnego, będzie przywracać ciekawe wspomnienia.

Meetcampy, barcampy

Meetcamp i barcamp to pojęcia, które opisują spotkania w branżowym gronie. Stanowią one doskonałą okazję do wymiany doświadczeń, poznania ciekawych ludzi ze środowiska IT czy poprawy swoich kwalifikacji. Odbywają się na nich liczne prelekcje, z których można dowiedzieć się nowych i niezwykle interesujących informacji ze świata technologii informatycznych. Ze względu na swój charakter, jest to doskonałe miejsce na rozdawanie gadżetów związanych bądź to z konkretnym meetcampem, bądź ogólnie z branżą. Dbając o takie drobne elementy, można sprawić, że dany event zapadnie w pamięć, a jeżeli naklejka będzie znajdować się w widocznym miejscu, to przypomni danej osobie o kolejnych następujących wydarzeniach.

Promocja firmy na eventach

Naklejki to doskonały sposób na promocję, w zasadzie w każdej branży. IT wcale nie jest tutaj wyjątkiem, a wręcz przeciwnie. Naklejka stanowi bardzo ciekawy sposób na wyróżnienie się, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że klasyczne ulotki często nie spełniają swojej funkcji w stu procentach — obecnie jest ich tyle, że niekoniecznie udaje się przekazać to, co najważniejsze. Naklejki na laptopa (lub inne ich wersje) to doskonały pomysł na gadżet reklamowy rozdawany podczas m.in.:

targów branżowych, targów pracy, pozostałych eventów, na których istnieje możliwość spotkania się z potencjalnymi klientami, bądź pracownikami.

Biorąc pod uwagę szeroki zakres możliwości związany z rozmiarem i wyglądem naklejek dla firm zajmujących się programowaniem, warto rozważyć taką formę promocji.

Naklejki dla programistów jako ozdoba

Programiści często postrzegani są jako osoby, które nie rozstają się ze swoimi laptopami. Nie ulegając nadto stereotypom, trzeba przyznać, że komputer to bardzo ważny składnik życia każdego kodera. A większość ludzi ma naturalną skłonność do organizacji przestrzeni wokół siebie oraz personalizacji własnych rzeczy. Naklejki na laptopa to bardzo popularny sposób na wyrażenie siebie. W branży IT mobilność to klucz do sukcesu, nierzadko pracuje się zdalnie, a więc pozostaje domowe lub polowe biuro, złożone z laptopa i głowy do pomysłów. Warto sprawić, by czuć się dobrze i komfortowo, a naklejki mogą stanowić — drobny oczywiście — element zastępujący przyozdobione licznymi drobiazgami biurko. Wychodząc jednak ze sfery fantazji, naklejki dla programistów to po prostu świetna ozdoba, na którą, jak wynika z naszego doświadczenia, popyt jest duży.

Naklejki na laptopa jako prezent

Sprawiasz prezent znajomej osobie, koledze albo koleżance z pracy lub członkowi rodziny? Do głównego podarku warto pomyśleć o dodatku w postaci oryginalnych naklejek w ciekawych wzorach. Mogą też stanowić drobny upominek na mniejsze okazje. Ze względu na fakt, że ich wzory są praktycznie nieograniczone (istnieją standardowe grafiki, a większość drukarni oferuje realizację własnego projektu), nietrudno znaleźć propozycje dla każdego. Mogą to być równie dobrze naklejki dla dzieci, które uczą się programowania i stopniowo zwiększają swoją wiedzę w tej dziedzinie. Tutaj tak samo nalepki można potraktować jako rodzaj nagrody, odznaczenia związane z przyswojonym materiałem. Mały programista z pewnością doceni taki podarek, a to wpłynie na jego motywację do dalszej pracy.

Podsumowanie

Jeżeli poszukujesz naklejek najwyższej jakości, które będą łączyć w sobie bardzo dobre odwzorowanie kolorów i wytrzymałość, skorzystaj z usług Polinal. Nie boimy się eksperymentować i wypróbowywać nowe techniki. Dzięki temu wprowadzamy do swojej oferty wyjątkowe rozwiązania i obsługujemy nietypowe zlecenia. Dodatkowo doradzamy w wyborze najkorzystniejszych opcji oraz służymy naszym doświadczeniem w przypadku jakichkolwiek pytań ze strony Klienta.

 

Nie znalazłeś swojego produktu? Brak opcji do wyboru w sklepie? Robimy też indywidualne wyceny!

Wyślij zapytanie o wycenę druku naklejek

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46Sprawdź podobne tematy

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl