Naklejki dla kwiaciarni i branży dekoracyjnej
Naklejki dla kwiaciarni

Branża dekoracyjna w ostatnich latach ma swój czas. Wszelkiego rodzaju ozdoby domów i mieszkań nigdy nie cieszyły się tak dużym powodzeniem, jak teraz. Liczne dekoracje stosowane są nie tylko przez klientów indywidualnych, ale służą też przyozdabianiu miejsc publicznych takich jak restauracje, hotele, czy galerie handlowe. Zapotrzebowanie odbiorców jest bardzo duże, dlatego też potencjał dostawców wciąż wzrasta. Na ten temat odbywa się co roku wiele spotkań dystrybutorów i producentów tego typu produktów z klientami, targów branżowych budzących ogromne zainteresowanie zarówno dostawców, jak i podążających za nowymi trendami klientów.

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

 

Naklejki sposobem na promowanie nowoczesnych kwiaciarni

Od zawsze jednym z najważniejszych materiałów dekoracyjnych były kwiaty. Rośliny te wciąż bardzo popularne, a w porównaniu do minionych lat zdecydowanie powiększyła się dostępność w naszym kraju nowych, nieznanych dotąd ich odmian i gatunków. Zwiększyło to dodatkowo atrakcyjność oferty dostawców domowych dekoracji. Do naszego kraju przywędrowała też ze wschodu sztuka układania bukietów kwiatowych, czyli florystyka.

Bukiety kwiatowe mogą mieć różnorodne dodatki i oznakowania, a jednym z nich są naklejki i etykiety samoprzylepne. Nalepki tego typu umieszczane przez kwiaciarnie na bukietach pełnią zarówno rolę estetyczną, jak i informacyjną. Dzięki nim obdarowana osoba wie, z jakiej kwiaciarni pochodzi bukiet, a wtedy mała naklejka staje się elementem promocji wykonawcy artystycznego bukietu, czyli florysty. Taka naklejka jest sposobem na to, by zapaść w pamięć przyszłym klientom. Mogą również ozdabiać bileciki do kwiatów — wzór i sposób wykorzystania zależą wyłącznie od inwencji.

Inwencja własna i pomysłowość naszych klientów w zastosowaniu naklejek ozdobnych we własnej działalności wydaje się niczym nieograniczona. Niedawno dowiedzieliśmy się, jak bardzo naklejki mogą być przydatne w prowadzeniu kwiaciarni. Co więcej, muszą być to naklejki spełniające oczekiwania estetyczne. Kiedy wykonane są w odpowiednio wysokiej jakości, potwierdzają profesjonalizm i umiejętności florystyczne kwiaciarki, będąc jednocześnie efektownym dopełnieniem atrakcyjnych bukietów. Z naszych doświadczeń wynika, że naklejki są chętnie i powszechnie stosowane przez florystów i stanowią doskonały materiał dekoracyjny, urozmaicający pozostałe ozdoby.

naklejki dla florystów

Jak wykorzystać naklejki w kwiaciarni - case study

Niedawno mieliśmy przyjemność realizować zlecenie dla nowo powstającej kwiaciarni. Celem jej właścicielki było stworzenie nie tylko nowego punktu sprzedaży kwiatów i bukietów w swoim mieście, ale czegoś więcej. Pasja i zaangażowanie oraz pomysł na swój nowy biznes wymagały szczególnego dopracowania wszystkich elementów składających się na efektowne i skutecznie przedsięwzięcie. Poza tym również profesjonalne szkolenie, które odbyła nasza klientka, wskazywało jednoznacznie na użycie naklejek, jako doskonały sposób na promocję swojego biznesu oraz zwiększanie świadomości klientów.

Jak dowiedziała się nasza klientka na szkoleniu nie tylko umiejętności własne i wyczucie artystyczne jest ważne w prowadzeniu kwiaciarni, również jakość wykonania stosowanych materiałów dekoracyjnych musi stać na wysokim poziomie. Dotyczy to także rzeczy niewielkich i na pierwszy rzut oka nieważnych jak naklejki. Okazuje się więc, że profesjonalne materiały wykończeniowe w branży dekoracyjnej, takie jak na przykład efektowne naklejki drukowane z zaangażowaniem na białej matowej folii mogą stać się wyznacznikiem profesjonalnej kwiaciarni.

Naklejki jako element strategii marketingowej firm dekoracyjnych

Nie inaczej jest z dekoracjami. Łatwe oznakowanie produktów dekoracyjnych za pomocą naklejki samoprzylepnej umożliwia szybkie i profesjonalne oznaczanie produktów. Wygodne arkusze z naklejkami lub rolki etykiet samoprzylepnych nadają się do tego idealnie. Profesjonalne oznakowanie za pomocą efektownych materiałów, z których wykonane są naklejki ozdobne, podnosi prestiż produktów i ułatwia komunikację z klientami, wskazując na troskę producenta właściwe oznakowanie swoich wyrobów.

Poza wykorzystaniem w marketingu firm dekoracyjnych najnowszych metod komunikacji takich jak internet i media społecznościowe swoje zastosowanie znajdują doskonale również samoprzylepne naklejki reklamowe. Produkty takie są często niepowtarzalne i niszowe, co nie oznacza, że nie mogą dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Dlatego też ich oznakowania, metki, naklejki dekoracyjne na słoiki, wieczka i pudełka muszą być wykonane z dużą starannością, zapewniającą jak najlepszy efekt. Dzięki temu mają one szansę na rynkowy sukces.

Dekoratorzy wykorzystują w pełni potencjał handlu elektronicznego. Za pomocą internetu skutecznie docierają do swoich klientów z przekazem dotyczącym dekoracji domowych, oferując niepowtarzalne produkty. W tym przypadku efektownie wykonane naklejki z logo firmy mogą służyć do oznakowania paczek wysyłanych przez prowadzone przez nich specjalistyczne sklepy internetowe z branży dekoracyjnej.

Naklejki dla producentów świec zapachowych

Naklejki wykorzystywane są na popularnych ostatnio świecach zapachowych stosowanych jako element dekoracyjny i aromatyczny, wpływający pozytywnie na wystrój pomieszczenia, w którym się znajduje. Świece lub woski zapachowe bardzo często wykonywane są z ogromnym zaangażowaniem z naturalnych i ekologicznych surowców przez niewielkie rodzinne firmy. Takie manufaktury potrzebują do komunikacji z klientami i promocji swoich wyrobów prostych i niedrogich narzędzi.

Tego typu produkty są poszukiwane przez klientów na targach i spotkaniach branżowych, a samo złożenie zamówienia odbywa się często przez internet. Producenci świec zapachowych prowadzą często swoje sklepy internetowe ułatwiające zapoznanie się z pełną ofertą dostawcy i sprawne składanie zamówień. Dzięki temu świece zapachowe, często zaopatrzone w efektowną naklejkę, są dostępne dla klientów na wyciągniecie ręki.

 

naklejki na świece zapachowe

 

Podsumowanie – naklejki dla branży dekoracyjnej i florystów

Branża florystyczna i dekoracyjna rozwinęła się dość znacznie przez ostatnie lata. Odbiorcy chcą otaczać się pięknymi rzeczami i mieć wokół siebie efektowne dekoracje dostosowane do własnych preferencji, designu pomieszczeń i upodobań. Poza tym są dziś gotowi za nie sporo zapłacić. Wciąż pojawiają się nowe trendy dekoracyjne, a niespotykane dotąd produkty dekoracyjne oraz akcesoria ozdobne mogą zmienić wnętrze w bardziej przyjazne dla mieszkańców i użytkowników. Rozwijająca się również branża materiałów do druku może pomóc we wspólnym znalezieniu ciekawych materiałów ozdobnych. Jednym z nich mogą być niewielkie naklejki z logo kwiaciarni, które dyskretnie wskazując na wykonawcę bukietu kwiatowego, są efektowny jego dopełnieniem.

 

Nie znalazłeś swojego produktu? Brak opcji do wyboru w sklepie? Robimy też indywidualne wyceny!

Wyślij zapytanie o wycenę druku naklejek

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46Przeczytaj także

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl