Naklejki antysmogowe są teraz na czasie 0
Smog - gość, którego trzeba wyprosić

W okresie jesienno-zimowym problem zanieczyszczenia środowiska jest niestety bardzo aktualny. Na każdym kroku można spotkać się z różnymi zagrożeniami dla człowieka związanymi z tym faktem.

Codzienne media zasypują nas wieloma informacjami na temat konieczności ochrony środowiska i przestrzegają nas przed zagrożeniami, które niesie na przykład smog.

Czy tak naprawdę zdajemy sobie sprawę z tego, jakie skutki powoduje ten “negatywny bohater” naszego dzisiejszego artykułu?

Przede wszystkim smog jest zjawiskiem, w wyniku którego nasze czyste powietrze miesza się z różnego rodzaju spalinami, dymem i innymi zanieczyszczeniami wydobywających się z kominów fabryk, czy prywatnych domów. Wiemy doskonale, że zanieczyszczenia środowiska wpływają bardzo negatywnie na nasze zdrowie i życie. Ochrona środowiska, to nie tylko dbanie o przyszłość naszej planety, ale o zdrowie nasze i przyszłych pokoleń.

Czym w takim razie jest smog? Sama nazwa powstała w wyniku połączenia dwóch angielskich wyrazów “smoke” czyli dym i “fog” czyli mgła. Wyróżniamy dwa rodzaje smogu. Jednym z nich jest smog londyński nazywany siarkowym, który występuje głównie zimą. Inna jego odmianą jest smog Los Angeles określany jako fotochemiczny, pojawiający się zazwyczaj latem.

Niezależnie od jego rodzaju szkodliwość smogu dla zdrowia jest ogromna. Związki chemiczne będące efektem spalania oraz pyły stanowią dla człowieka poważne zagrożenie jego zdrowia. Niestety nasz kraj należy do jednych z najbardziej zanieczyszczonych państw w Europie. Dlatego tak ważne, żeby każdy z nas uczynił choć niewielki gest zmierzający do walki z tym zjawiskiem.

Zdajemy sobie sprawę z powagi sytuacji, jednocześnie wiemy jak ważna w tym temacie jest edukacja. Mamy w tym swój niewielki udział. Sami jesteśmy "proekologiczni", dlatego też aktywnie wspomagamy innych wykonując efektowne naklejki antysmogowe.

Mogłoby się wydawać, że do walkę ze smogiem mogą podjąć osoby zajmujący się ochroną środowiska i zaangażowani w tę sprawę. Otóż nie! Do walki ze smogiem przyczynić się może każdy, a my robimy to na swój sposób. Siła perswazji i jednoczesna zachęta do bycia "eko" dla ochrony naszego środowiska ujęta na naszych antysmogowych naklejkach to idealne połączenie.

Cieszymy się, że choć w niewielkim stopniu mogliśmy przyczynić się pozytywnie do tej nierównej walki.

 

WYŚLIJ ZAPYTANIE O WYCENĘ DRUKU NAKLEJEK

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46Sprawdź podobne tematy

Komentarze do wpisu (0)

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl