Najczęściej zadawane pytania

1. Kim jesteśmy?

Polinal to drukarnia naklejek reklamowych, w której można zrealizować dowolne zlecenie, idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb. Różnorodne możliwości produkcyjne sprawiają, że oferowane etykiety samoprzylepne spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów np. właścicieli e-sklepów. Naszymi produktami są naklejki reklamowe na folii matowej, błyszczącej, srebrnej, złotej, transparentnej. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na szybką i satysfakcjonującą realizację zamówień na etykiety samoprzylepne z własnym nadrukiem. Zamów i przekonaj się, jak skuteczny może być tego typu nośnik reklamy.

2. Jak przygotować projekt naklejki?

Odpowiedź: Informację o sposobie przygotowania projektu naklejki opisujemy tutaj: https://polinal.eu/przygotowanie-pliku-z-projektem-naklejki

3. Jak długo trwa realizacja druku naklejek?

Czas produkcji zależy od wielkości zamówienia, techniki druku i stopnia skomplikowania realizacji. Standardowo naklejki drukowane cyfrowo wykonujemy w ciągu 2 dni roboczych. Czas produkcji wydłuża laminowanie, które wymaga dodatkowych czynności produkcyjnych oraz zachowania odpowiednio wydłużonej technologii produkcji.

 4. Jakie produkty mogę zamówić na polinal.eu?

Jak prosto zamówić naklejki? Wystarczy, że Twoje potrzeby spełniają określone parametry: posiadasz projekt naklejki, znasz wymiary i wiesz jaką ilość naklejek potrzebujesz, możesz zamówić swoje produkty za pośrednictwem naszego sklepu internetowego z naklejkami. Podstawowym produktem są naklejki drukowane cyfrowo na foliach samoprzylepnych. Mogą one mieć zastosowanie w Twojej firmie jako naklejki reklamowe, naklejki techniczne czy nalepki techniczne, stosowane do celów serwisowych.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania pisz wiadomość e-mail lub dzwoń do nas. Wszelkie niezbędne informacje i pomoc w złożeniu zamówienia druku naklejek znajdziesz u doradcy klienta: biuro@e-naklejki.pl lub tel. 604 41 47 46.

5. Jak wykonywany jest precyzyjny druk naklejek na folii?

W pierwszym etapie produkcji folia, z której będą wykonane naklejki zostaje zadrukowana atramentem w technologii druku cyfrowego. Wzór naklejki nanoszony jest na folię metodą piezoelektryczną, przez co przy prawidłowym ustawienia parametrów produkcyjnych maszyn i zachowaniu odpowiedniej prędkości wydruku daje możliwość uzyskania bardzo wysokiej jakości druku i precyzyjnego odwzorowania kształtów, czcionek i barw.  

6. Czy naklejki będą pocięte na sztuki?

Standardową opcją wykonania naklejek drukowanych cyfrowo na folii samoprzylepnej są wygodnie arkusze w kształcie prostokąta o wymiarach zbliżonych do kartki papieru A4. Pocięcie na pojedyncze sztuki naklejek zamówionych za pośrednictwem naszego sklepu internetowego wykonujemy w cenie zamówienia. Ważne, żeby informacja o konieczności wykonania etykiet w takiej opcji do nas dotarła. Prosimy o jej umieszczenie w opisie zamówienia.

7. Jak wygląda cięcie naklejek na sztuki?

Jeśli potrzebujesz naklejek pociętych na pojedyncze sztuki, wtedy w cenie zamówienia wykonamy taką usługę dodatkową. Robimy to poprzez dalsze rozcinanie arkusza po liniach prostych. W te sposób powstają kwadraty lub prostokąty na których umieszczone są wycięte do określonego w projekcie kształtu nalepki. Już na etapie projektowania arkusza produkcyjnego wzory wydruku poprzez powielanie umieszczane są obok siebie w odstępach ok. 2 mm. W konsekwencji cięcia tej przestrzeni na pół każda pojedyncza naklejka ma nieco szerszy podkład niż wymiar samej naklejki. Ten dodatkowy 1 mm papieru podkładowego ma dla użytkowników ogromną zaletę, ponieważ ułatwia zdejmowanie zadrukowanej folii z papieru podkładowego w celu późniejszej aplikacji naklejki na miejsce jej przeznaczenia. 

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl