Etykiety samoprzylepne i oznakowania produktów - Masz pytania? Zadzwoń! tel. (+48) 604 41 47 46

Możliwości produkcyjne

Materiały do druku naklejek i produkcji etykiet

Materiały do druku naklejek to głównie folie samoprzylepne. Stosujemy różne materiały wielu producentów.

Zawsze są to sprawdzone materiały renomowanych firm gwarantujące właściwą jakość naszych produktów. Jedną z popularniejszych w druku cyfrowym naklejek jest folia Orajet firmy Oracal, ale dostępne są też inne materiały firm: Ritrama, JAC i 3M. Do druku naklejek korzytamy z następujących rodzajów folii samoprzylepnej:

- folie samoprzylepne białe w opcji powierzchni połysk i mat,

- folia samoprzylepna transparentna (przezroczysta),

- folie kolorowe: srebrna i złota (połysk i mat),

- folia adhezyjna (bezklejowa),

- folia odblaskowa,

- folia plombowa,

- folia tablicowa.

 

Stosowane rodzaje kleju:

Fole samoprzylepne posiadają następujące rodzaje kleju:

- zwykły klej permanentny to bezbarwny poliakrylan na bazie wody. Stosowany jest do większości realizacji, gdzie wymagane są: trwałość i stosunkowo duża siła klejenia określona według normy FINAT-TM1 po 24h na stali nierdzewnej na 16 N/25mm,

- szary klej permanentny kryjący to poliakrylan na bazie wody. Stosowany jest do realizacji, gdzie wymagane są: trwałość i stosunkowo duża siła klejenia określona według normy FINAT-TM1 po 24h na stali nierdzewnej na 16 N/25mm, pełni funkcje kryjącą oraz jako klej na nierówną powierzchnię,

- klej zwykły niepermanentny (tzw. non perm) to bezbarwny poliakrylan na bazie wody. Stosowany jest gdy wymagane są: siła klejenia umożliwiająca łatwe usunięcie naklejki bez pozostawienia śladów kleju określona według normy FINAT-TM1 po 24h na stali nierdzewnej na 8 N/25mm,

- szary klej kanalikowy Rapi Air umożliwiający łatwą aplikację naklejek na podłoże bez ryzyka powstawania pęcherzyków powietrznych pod folią.

 

Techniki druku naklejek i produkcji etykiet

Druk cyfrowy solventowy w produkcji naklejek to technika gwarantująca trwałość i dobre odwzorowanie barw. Stosujemy kilka sprawdzonych rodzajów podłoża do zadruku w postaci markowych folii samoprzylepnych renomowanych producentów takich jak: Oracal, JAC, Ritrama czy 3M. Zastosowanie materiałów bardzo dobrej jakości pozwala nam uzyskać doskonałej jakości produkt końcowy. Gwarantuje to odpowiednie kolory druku, jak i trwałość i właściwą przyczepność kleju. Druk odbywa się za pomocą ploterów solventowych w dużej rozdzielczości w skali CMYK.

Sitodruk jest techniką druku farbami. Tą techniką można drukować wyłącznie projekty, które składają się z pełnych barw. Nie da się drukować projektów ze zdjęć i elementów posiadających przejścia tonalne. Możliwe jest drukowanie kolorem białym np. na folii transparentnej oraz innymi kolorami ze skali Pantone, w tym złotym i srebrnym.

Druk offsetowy jest dedykowany dla dużych nakładów. Możliwy jest nadruk kolorem białym, srebrnym i złotym. W ten sposób powstają zarówno zwykłe naklejki, "podklejki" czyli naklejki z efektem nadruku od strony kleju, jak i naklejki dwustronne.

WYŚLIJ ZAPYTANIE O WYCENĘ DRUKU NAKLEJEK

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

 

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl