Możliwości produkcyjne

Posiadamy bardzo szeroki zakres wykonywanych usług. Główną naszą specjalnością jest produkcja wysokiej jakości naklejek, które mogą służyć jako etykiety na produkty, naklejki reklamowe, przemysłowe czy ostrzegawcze. Najważniejsza jest uniwersalność i możliwość wyboru - tworzymy naklejki na materiałach różnego przeznaczenia, oferujemy kilka rodzajów kleju (również łatwo usuwalne naklejki z klejem non perm), ale przede wszystkim zapewniamy ogromne możliwości w kwestii kształtów i wymiarów naklejek. W razie potrzeby zabezpieczamy produkt laminatem. Aby móc spełnić najwyższe wymagania, korzystamy z nowoczesnych technologii oraz innowacyjnych technik druku, takich jak np. druk offsetowy na folii adhezyjnej.

 

Materiały do druku naklejek i produkcji etykiet

Materiały do druku naklejek to głównie folie samoprzylepne. Stosujemy różne materiały wielu producentów.

Zawsze są to sprawdzone materiały renomowanych firm gwarantujące właściwą jakość naszych produktów. Jedną z popularniejszych w druku cyfrowym naklejek jest folia Orajet firmy Oracal, ale dostępne są też inne materiały firm: Ritrama, JAC i 3M. Do druku naklejek korzytamy z następujących rodzajów folii samoprzylepnej:

 • folie samoprzylepne białe w opcji powierzchni połysk i mat,
 • folia samoprzylepna transparentna (przezroczysta),
 • folie kolorowe: srebrna i złota (połysk i mat),
 • folia adhezyjna (bezklejowa),
 • folia odblaskowa,
 • folia plombowa,
 • folia tablicowa.

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

 

Stosowane rodzaje kleju:

Folie samoprzylepne posiadają następujące rodzaje kleju:

 • zwykły klej permanentny to bezbarwny poliakrylan na bazie wody. Stosowany jest do większości realizacji, gdzie wymagane są: trwałość i stosunkowo duża siła klejenia określona według normy FINAT-TM1 po 24h na stali nierdzewnej na 16 N/25mm,
 • szary klej permanentny kryjący to poliakrylan na bazie wody. Stosowany jest do realizacji, gdzie wymagane są: trwałość i stosunkowo duża siła klejenia określona według normy FINAT-TM1 po 24h na stali nierdzewnej na 16 N/25mm, pełni funkcje kryjącą oraz jako klej na nierówną powierzchnię,
 • klej zwykły niepermanentny (tzw. non perm) to bezbarwny poliakrylan na bazie wody. Stosowany jest gdy wymagane są: siła klejenia umożliwiająca łatwe usunięcie naklejki bez pozostawienia śladów kleju określona według normy FINAT-TM1 po 24h na stali nierdzewnej na 8 N/25mm,
 • szary klej kanalikowy Rapi Air umożliwiający łatwą aplikację naklejek na podłoże bez ryzyka powstawania pęcherzyków powietrznych pod folią.

 

Techniki druku naklejek i produkcji etykiet

Druk cyfrowy solventowy w produkcji naklejek to technika gwarantująca trwałość i dobre odwzorowanie barw. Stosujemy kilka sprawdzonych rodzajów podłoża do zadruku w postaci markowych folii samoprzylepnych renomowanych producentów takich jak: Oracal, JAC, Ritrama czy 3M. Zastosowanie materiałów bardzo dobrej jakości pozwala nam uzyskać doskonałej jakości produkt końcowy. Gwarantuje to odpowiednie kolory druku, jak i trwałość i właściwą przyczepność kleju. Druk odbywa się za pomocą ploterów solventowych w dużej rozdzielczości w skali CMYK.

Sitodruk jest techniką druku farbami. Tą techniką można drukować wyłącznie projekty, które składają się z pełnych barw. Nie da się drukować projektów ze zdjęć i elementów posiadających przejścia tonalne. Możliwe jest drukowanie kolorem białym np. na folii transparentnej oraz innymi kolorami ze skali Pantone, w tym złotym i srebrnym.

Druk offsetowy jest dedykowany dla dużych nakładów. Możliwy jest nadruk kolorem białym, srebrnym i złotym. W ten sposób powstają zarówno zwykłe naklejki, "podklejki" czyli naklejki z efektem nadruku od strony kleju, jak i naklejki dwustronne. W tej kategorii umożliwiamy również druk offsetowy na folii adhezyjnej, która nie posiada kleju, a więc nie zostawia najmniejszych śladów, a doskonale przywiera do gładkich powierzchni, jak np. szkło.

 

Szeroka gama naklejek w drukarni Polinal

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Umożliwiamy zarówno zakup gotowych wzorów naklejek o zdefiniowanych kształtach, jak i wymiarach, na które należy nanieść grafikę, jak i zamówienie indywidualnie projektowanych etykiet i wlepek, które pozwolą wyróżnić produkt, a w efekcie - samą firmę. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu.
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl