Minimum produkcyjne druku

Czym jest minimum produkcyjne? Jest to minimalna wartość zamówienia danego produktu wynikająca z rodzaju techniki produkcji oraz zastosowanego materiału. Staramy się zawsze doradzić ile naklejek danej wielkości możemy maksymalnie wykonać, by twoje minimum produkcyjne zapewniało największy możliwy nakład, czyli ilość sztuk, jaki jest do uzyskania w tej cenie.

W ramach minimum drukujemy naklejki na różnych podłożach. Naklejki drukowane na folii białej z połyskiem są najczęściej wybieraną opcją przez klientów. Nasze produkty drukowane w tej wersji posiadają szerokie zastosowanie praktycznie w każdej dziedzinie. Naklejki pełnią różnorodne funkcje od naklejek reklamowych, przez etykiety informacyjne lub ostrzegawcze do bardzo nietypowych jak nalepki plombowe.

Biała folia z połyskiem jest podstawowym materiałem do druku naklejek reklamowych. Cechuje się doskonałym odwzorowaniem barw po nadruku. Jest materiałem trwałym i opornym na czynniki zewnętrzne. Na tym materiale wykonujemy najwięcej naklejek reklamowych. Standardowy klej permanentny zapewnia odpowiednie utrzymanie naklejki na większości podłoży.

Średni czas produkcji dla nakładu 1000 szt wynosi 2 dni robocze od daty potwierdzenia przyjęcia zamówienia.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl