Magnesy na lodówkę to też naklejki 0
Magnesy na lodówkę jako świetny gadżet reklamowy

Wśród różnego rodzaju naklejek drukowanych w naszej drukarni szczególnie wyróżniają się magnesy reklamowe. Nie są to zwyczajne naklejki samoprzylepne z klejem, a ich właściwości są dość specyficzne. Za funkcję ich przyczepności do podłoża odpowiada elastyczny podkład magnetyczny.

Z uwagi na możliwość ich aplikacji wyłącznie na metalowym podłożu są nieco innym typem naklejki. Niemniej jednak można je zaliczyć do drukowanych artykułów samoprzylepnych i z tego powodu są one dostępne również w naszej ofercie. Choć do ich aplikacji nie korzysta się z kleju, można je uznać za rodzaj naklejek, tylko że magnetycznych. Ich dodatkową wartością jest to, że należą do kategorii niedrogich gadżetów reklamowych.

Połączenie łatwości produkcji zbliżonej do naklejek drukowanych i cech doskonałego nośnika przekazu reklamowego, który dociera do klienta i zostaje z nim na dłużej powoduje, że możliwości ich zastosowania do celów reklamowych są ogromne. Skorzystało już z tego wiele firm, dodając naklejki magnetyczne jako ciekawy dodatek do zakupionych przez konsumentów produktów.

Naklejki magnetyczne upowszechniły się jako rodzaj prostego i zarazem ciekawego gadżetu reklamowego. Stały się na pewno też tak popularne dzięki zastosowaniu ich w różnego rodzaju kampaniach marketingowych przez wiele dużych firm, najczęściej z branży spożywczej.

Magnesy dodawane do produktów spożywczych jako efektowny gadżet firmowy znajdują na długo swoje stałe miejsce w centralnym punkcie domu, jakim niewątpliwie jest lodówka w kuchni. W tym miejscu przypominają o kolejnym zakupie produktu lub promują markę i upowszechniają ją w świadomości swoich klientów.

Działania reklamowe z udziałem naklejek magnetycznych przynoszą wymierne korzyści, ale nie tylko dużym firmom. Z uwagi na niewielkie jednostkowe koszty ich zakupu w określonych nakładach małe i średnie firmy również chętnie wykorzystują zalety magnesów na lodówkę. Mamy też w tym swój udział jako producent magnesów i sprawdzony dostawca naklejek. Z naszych doświadczeń wynika, że spełniają swoją rolę, ponieważ raz realizowane zamówienia produkcji magnesów są często ponawiane przez naszych klientów.

Zapraszamy również Ciebie do współpracy z nami w tym temacie.

 

WYŚLIJ ZAPYTANIE O WYCENĘ DRUKU NAKLEJEK

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46Sprawdź podobne tematy

Komentarze do wpisu (0)

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl