Jak łatwo poznać cenę druku naklejek? 0
Jak łatwo poznać cenę druku naklejek?

W zdecydowanej większości nasi klienci kontaktują się z nami za pośrednictwem naszych stron internetowych. Przede wszystkim osoby odwiedzające je i zainteresowane ofertą naszej drukarni naklejek do pierwszego kontaktu wykorzystują formularze wycen.

Po wypełnieniu wymaganych pól formularza i przesłaniu zapytania na nasz firmowy adres mailowy w możliwie krótkim czasie wysyłamy zwrotnie wycenę druku naklejek.

Co jest potrzebne do wyceny druku naklejek?

Do jej przygotowania zazwyczaj wystarczą podstawowe informacje zawarte w formularzu wyceny. Są to przede wszystkim rodzaj materiału i wymiary naklejki. Wielkość pojedynczej naklejki, czyli użytku ma wpływ na ilość materiału zużytego do druku. Od tego przede wszystkim zależny cena jednostkowa.

Jednak na ilość wykorzystanej folii samoprzylepnej w całym zamówieniu poza wymiarem naklejki wpływa najbardziej inny parametr. Jest to oczekiwana przez klienta ilość sztuk, którą zamierza on zamówić, czyli tzw. "nakład". Im większy nakład, tym bardziej cena jednostkowa staje się bardziej korzystna dla zamawiającego. Mimo, iż wartość zamówienia rośnie, przeliczając ją na pojedyncze użytki cena za sztukę sukcesywnie spada. Dlatego warto rozważyć kolejny pakiet lub nakład proponowany przez doradcę. To po prostu korzyść.

Pytania o ceny naklejek dotyczą bardzo często realizacji w druku cyfrowym. Są to zamówienia typowych naklejek reklamowych lub etykiet na produkty składane przez firmy. Jeśli jednak Twoje wymagania są wyższe i oczekujesz specyficznie przygotowanego produktu dopasowanego do rodzaju produktu lub wymaga to przygotowania wydruku próbnego najlepiej jest skontaktować się z doradcą klienta mailowo lub po prostu telefonicznie.

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

  

Co jeszcze należy podać w zapytaniu o wycenę druku naklejek?

Co jeszcze poza podstawowymi informacjami może być przydatne do przygotowania prawidłowej wyceny druku naklejek odpowiadającej potrzebom klienta? Na pewno jest to dodatkowe zabezpieczenie wydruku. Jest to dodatkowa opcja coraz częściej wybierana przez naszych klientów, szczególnie że dysponujemy odpowiednim sprzętem w postaci sprawnego laminatora, który taką funkcję wykonuje bardzo szybko.

Jakie parametry nie mają wpływu na cenę naklejek?

Przede wszystkim na cenę końcową etykiet nie wpływa cena podobnych materiału, należących do tej samej grupy mediów do druku. Podobne parametry mediów są zazwyczaj w tej samej klasie cenowej. Jednym nich jest zastosowany w folii samoprzylepnej klej. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz standardowego kleju określanego przez nas jako permanentny, czy konieczne jest użycie kleju słabszego z możliwością późniejszego łatwego odklejenia etykiety, to cena będzie taka sama.

Sprawa wygląda podobnie,  gdy mówimy o różnych rodzajach folii z podobnej grupy. Biała folia do druku niezależnie od rodzaju powierzchni da podobne produkty pod względem cenowym. Mając do wybory powierzchnię z połyskiem i matową jest tylko kwestią naszego wyboru, co nam bardziej odpowiada i co spełnia bardziej nasze oczekiwania. W takim przypadku cena nie odgrywa tu żadnej roli.

Jak otrzymać ofertę marzeń? :)

Po zainteresowaniu się nasza ofertą i naszymi możliwościami produkcyjnymi będziemy wdzięczni za informację zwrotną. Jeśli uważasz, że nasza propozycja jeszcze nie spełnia Twoich oczekiwań pozwól nam wyjaśnić specyfikę naszej oferty. To bardzo ważne, byśmy mogli wspólnie porozmawiać na ten temat. Być może zawiera ona elementy niezbędne do realizacji danego rodzaju produktu lub kontroferta nie zawiera pewnych składowych, które my uwzględniliśmy.

Staramy się co dzień, byś rozpoczynając z nami współpracę szybko uzyskał wycenę druku naklejek. Chcemy, by spełniała ona Twoje oczekiwania nie tylko te związane z ceną naszych produktów, ale też związane z właściwym wyborem materiałów do druku naklejek. Dlatego na tej witrynie znajdują się gotowe propozycje wymiarów naklejek w pakietach ilościowych.

Jeśli nie znajdujesz swoich wymiarów lub ilości skontaktuj się z doradcą za pomocą formularza wyceny.

 

WYŚLIJ ZAPYTANIE O WYCENĘ DRUKU NAKLEJEK

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

 

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46Sprawdź podobne tematy

Komentarze do wpisu (0)

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl