Samoprzylepne etykiety serwisowe i kontrolne 0
Samoprzylepne etykiety serwisowe i kontrolne

Naklejki informacyjne samoprzylepne przydatne są szczególnie w branży przemysłowej, ale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzeba umieścić informację o sposobie użytkowania, terminie przeglądu danego sprzętu czy wskazania dotyczące specjalnych cech danych produktów. Istnieje kilka podstawowych rodzajów takich naklejek, jak etykiety serwisowe, czy wlepki informujące o czasie gwarancji i terminie następnego przeglądu maszyny. Z nami wydrukujesz wszystko to i dużo więcej.

Podstawowe rodzaje naklejek informacyjnych

Etykiety serwisowe informują o terminie wykonania kontroli stanu technicznego maszyn i urządzeń. Pełnią zarówno funkcję informacyjną dla użytkownika, jak i kontrolną dla organów i służb sprawdzających. Etykiety z terminem przeglądu umożliwiają natomiast kontrolę daty kolejnego badania technicznego maszyn, urządzeń, pojazdów i elementów ich wyposażenia tego wymagających. Rolę taką pełnią np. naklejki na windy, dźwigi czy etykiety na wózki widłowe.

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

 

Właściwości naklejek informacyjnych

Naklejki informacyjne samoprzylepne powinny przede wszystkim być jasne i zrozumiałe, a do tego wytrzymałe na wszelkie uszkodzenia i odporne na oddziaływanie negatywnych czynników atmosferycznych. Pierwsza rzecz odnosi się do klarownego projektu, który w przypadku naklejek informacyjnych nie powinien być zbyt skomplikowany. Chodzi tutaj o to, by w szybki sposób przekazać najważniejsze dane na temat produktu oraz jego użytkowania. Niezwykle istotny jest również w tym kontekście proces drukowania oraz jakość urządzeń do tego wykorzystywanych. Aby naklejka była czytelna, musi ona zostać wydrukowana w dużej rozdzielczości oraz dobrze odwzorowywać barwy zawarte w projekcie.

Drugą kwestią jest wytrzymałość naklejek informacyjnych samoprzylepnych. Wykonywane są one często z folii, ponieważ zastosowanie ich jako etykiety na maszyny i urządzenia wymaga trwałości i odporności na niekorzystne działania czynników atmosferycznych czy specyficznych warunków użytkowania urządzeń. Tego typu etykiety serwisowe często muszą być odporne na działanie olejów i smarów. Nierzadko są wystawione na wysokie temperatury czy oddziaływanie zewnętrzne, które bardzo szybko potrafi zniszczyć tradycyjne naklejki. W Drukarni Naklejek Polinal zdajemy sobie sprawę z obydwu powyższych kwestii, dlatego tworzymy nowoczesne naklejki informacyjne, które prezentują się doskonale, a do tego cechują się zwiększoną żywotnością.

Naklejki informacyjne samoprzylepne - sposób wykonania

Tego typu naklejki informacyjne możemy wykonać z wielu różnych materiałów. Choć projekt takiej etykiety serwisowej może przybierać dowolny wymiar, kolorystykę, rozkład elementów czy kształt, większość klientów preferuje w tej opcji kształt koła. Projekt etykiety technicznej może być też dostosowany do dłuższych terminów jej stosowania. Wykonywaliśmy je w wielu wersjach i opcjach graficznych. Każda z nich została dostosowana do specyficznych potrzeb zamawiającego, branży czy miejsca jej zastosowania.

Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty drukarni Polinal. Oferujemy sprawną i bezpłatną wycenę, a także dostosowujemy nasze działania do indywidualnego zapotrzebowania. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Zapraszam do współpracy!

Krzysztof Łukomski

Krzysztof Łukomski

 

Nie znalazłeś swojego produktu? Brak opcji do wyboru w sklepie? Robimy też indywidualne wyceny!

Wyślij zapytanie o wycenę druku naklejek

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK 

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46Sprawdź podobne tematy

Komentarze do wpisu (0)

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl