Etykiety samoprzylepne i oznakowania produktów - Masz pytania? Zadzwoń! tel. (+48) 604 41 47 46

Aktualności

Witaj!

Jeśli interesujesz się możliwościami zastosowania naklejek w Twojej firmie, rozwiązaniami produkcyjnymi i materiałami, mogącymi Ci w  tym pomóc ... czytaj dalej :)

W dziale Aktualności dowiesz się nie tylko co u nas nowego.       

Etykiety samoprzylepne na suplementy i odżywki
Etykiety samoprzylepne na suplementy i odżywki

Jednym z zastosowań naszych etykiet drukowanych na folii jest umieszczenie ich na produktach prozdrowotnych takich jak witaminy, odżywki i suplementy.

Bardzo popularne stało się dziś stosowanie specjalnie dobranych suplementów diety w postaci wyselekcjonowanych mikroskładników. Odpowiednio dobrane mieszanki roślin i minerałów pomagają w zapewnieniu prawidłowej pracy organizmu. Dotyczy to szczególnie osób intensywnie pracujących lub aktywnie uprawiających sporty, szczególnie te ekstremalne.

Ilość produktów wspierających prawidłową prace organizmu jest bardzo duża, stąd wynika konieczność ich precyzyjnego i prawidłowego oznakowania. Właśnie tu z pomocą przychodzą nasze etykiety samoprzylepne. Dzięki nim użytkownicy dowiadują się o składzie danego produktu, dostawcy lub producencie oraz terminie przydatności do spożycia.

Nie bez znaczenia jest też rola marketingowa etykiet na suplementach. Efektowna i kolorowa naklejka na opakowaniu sprawia, że produkt zyskuje profesjonalny wygląd i wiarygodność w oczach jego przyszłych użytkowników.

Jeśli dostarczasz swoim klientom najwyższej jakości produkty w postaci suplementów, odżywek czy witamin i zależy Ci na ich prawidłowym i efektownym oznakowaniu zgłoś się do do nas. Oznakujemy profesjonalnie każdy Twój produkt, dobierzemy technikę wykonania i rodzaj materiału do rodzaju opakowania tak, żeby gwarantował jego trwałe i czytelne oznakowanie.

 

WYŚLIJ ZAPYTANIE O WYCENĘ DRUKU NAKLEJEK

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46

Aktualności

W naszym dziale Aktualności znajdziesz informacje o naszych realizacjach i przykładowym wykorzystaniu etykiet i naklejek przez firmy będące naszymi klientami.

Może dzięki temu znajdziesz inspiracje na swoje naklejki?

Żeby zobaczyć jeszcze więcej zajrzyj koniecznie na nasz profil na Instagramie: drukarnia_naklejek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl