Etykiety samoprzylepne na suplementy i odżywki
Etykiety samoprzylepne na suplementy i odżywki

Etykiety na suplementy diety to rzecz, na którą popyt stale rośnie. Wszystko dzięki znacznemu rozwojowi tej branży w ostatnich latach. Dobrze dobrane naklejki wysokiej jakości mogą znacznie ułatwić korzystanie z takich odżywek (ze względu na jasną informację o składzie i sposobie użycia), a także wpłynąć na zwiększoną chęć wyboru konkretnego produktu, dzięki atrakcyjnym walorom wizualnym. W Polinal znamy się na produkcji naklejek na suplementy i pozostałe artykuły spożywcze dla osób aktywnych, wiemy, jakie cechy powinny posiadać oraz mamy możliwości techniczne, aby wprowadzić tę wizję w życie.

 

 

Specyfika branży i wyjątkowy charakter opakowań suplementów

Suplementy oraz odżywki dla sportowców stały się dziś niezwykle popularne, ze względu na coraz większa chęć pracy nad swoją sylwetką i zainteresowanie prawidłowym funkcjonowaniem organizmu (do czego nieraz niezbędne okazują się suplementy diety w postaci wyselekcjonowanych mikroskładników). Odpowiednio dobrane mieszanki roślin i minerałów pomagają w osiąganiu zamierzonych efektów. Dotyczy to szczególnie osób intensywnie pracujących lub aktywnie uprawiających sporty, szczególnie te ekstremalne. Wiedząc o tym, nie można bagatelizować potrzeb tej branży w odniesieniu do wykorzystywania etykiet.

Naklejki na suplementy diety oraz specjalistyczne odżywki to podstawowa rzecz przy projektowaniu wizualnej strony oferty produktowej.

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

 

Ilość produktów wspierających prawidłową pracę organizmu jest bardzo duża, stąd wynika konieczność ich precyzyjnego i prawidłowego oznakowania. Właśnie tu z pomocą przychodzą nasze etykiety samoprzylepne. Dzięki nim użytkownicy dowiadują się o składzie danego produktu, dostawcy lub producencie oraz terminie przydatności do spożycia. W branży suplementów niektóre informacje dotyczące zawartości poszczególnych substancji są zresztą wymagane prawnie.

Rodzaje naklejek na suplementy diety

Etykiety na suplementy mogą występować w bardzo różnych odsłonach, a wszystko przez to, że takie produkty pojawiają się na rynku w wielu postaciach, które wymagają różnych opakowań. Są wśród nich m.in. plastikowe tubki, opakowania na tabletki, niewielkie buteleczki, większe kubełki, torebki, a nawet wiaderka. Takie zróżnicowanie wymaga dużych możliwości produkcyjnych. Wykorzystywana przez nas technologia umożliwia całkowicie tworzenie etykiet suplementów, które dopasują się do opakowania każdego typu. Wszystko dzięki dużemu zakresowi w wyborze wielkości naklejek, ich kształtu, materiału, na który nanoszony jest projekt czy efektu wizualnego (mat, półbłysk, błysk). Taka uniwersalność sprawia, że każdy produkt będzie mógł zyskać swoją oryginalną etykietę.

Rola etykiet na suplementy diety - informacja, marketing

Podstawową funkcją naklejek na suplementy jest oczywiście informacja. Osoby stosujące takie produkty potrzebują wiedzy dotyczącej ich stosowania oraz obecności konkretnych składników aktywnych. Dzięki temu mogą przyjmować preparat w pełni bezpiecznie. Nie bez znaczenia jest też rola marketingowa etykiet na suplementach. Efektowna i kolorowa naklejka na opakowaniu sprawia, że produkt zyskuje profesjonalny wygląd i wiarygodność w oczach jego przyszłych użytkowników.

Drukarnia Polinal - projektowanie etykiet na suplementy

Jeśli dostarczasz swoim klientom najwyższej jakości produkty w postaci suplementów, odżywek czy witamin i zależy Ci na ich prawidłowym i efektownym oznakowaniu, zgłoś się do nas. Sprawimy, że Twój produkt będzie wyglądał profesjonalnie, dobierzemy technikę wykonania i rodzaj materiału do rodzaju opakowania, tak, żeby gwarantował jego trwałe i czytelne oznakowanie. Wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów, ale potrafimy również doradzić w istotnych kwestiach. Zapewniamy również indywidualną wycenę usługi produkcji naklejek na suplementy diety, biorąc pod uwagę specyfikę konkretnego zamówienia.

Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz usługę dostosowaną w pełni do swoich potrzeb. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, możesz do nas zadzwonić lub skorzystać z wygodnego formularza kontaktowego, dostępnego na naszej stronie internetowej.

 

WYŚLIJ ZAPYTANIE O WYCENĘ DRUKU NAKLEJEK

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46Sprawdź podobne tematy

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl