Etykiety samoprzylepne i oznakowania produktów - Masz pytania? Zadzwoń! tel. (+48) 604 41 47 46

Etykiety samoprzylepne drukowane na roli
Etykiety samoprzylepne drukowane na roli

Etykiety samoprzylepne drukowane na roli to wygodny sposób znakowania produktów z możliwością użycia etykieciarek i automatyzacji aplikacji etykiet.

Wielu naszych klientów pyta nas o możliwość przygotowania etykiet w formie umożliwiającej automatyczną aplikację na ich produktach. Tego typu potrzeby mają zazwyczaj producenci i dystrybutorzy różnego rodzaju produktów: chemicznych, kosmetycznych, czy spożywczych.

Etykiety produktowe to podstawowe oznakowanie służące do informowania o składzie produktu, terminie jego przydatności do spożycia. Poza funkcją informacyjną etykiety produktowe mają też funkcje marketingowe. Przekazują informacje o oferowanej na dany produkt cenie lub aktualnej promocji. Jest to sposób na wyróżnienie produktu spośród innych, konkurencyjnych znajdujących się na przykład na tej samej półce sklepowej.

Klient poszukujący produktu dostosowanego do jego potrzeb uzyskuje w ten sposób nie tylko czytelną informację o zawartości opakowania i cechach produktu, co niewątpliwie ułatwia podjęcie decyzji zakupowej, ale też ważny przekaz handlowy.

Etykiety na produkty mogą być dzisiaj zarówno efektowne poprzez zastosowanie kolorowego zadruku, a  zarazem ekonomiczne. Z jednej strony druk flexo umożliwia szybki wydruk etykiet w bardzo dużych nakładach, co znacznie obniża cenę jednostkową, z drugiej strony jest alternatywa w postaci cyfrowego druku UV. Dzięki temu możemy niedrogo rozpocząć realizację etykiet już od niewielkich nakładów i bez ponoszenia kosztów przygotowalni oraz bez użycia wykrojnika.

Taka opcja daje szansę na efektowne znakowanie produktów etykietami dla niewielkich lub rozpoczynających swą działalność firm, rzemieślników i wszelkich działalności manufakturowych niemal w każdej branży.

 

WYŚLIJ ZAPYTANIE O WYCENĘ DRUKU NAKLEJEK

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46

Aktualności

W naszym dziale Aktualności znajdziesz informacje o naszych realizacjach i przykładowym wykorzystaniu etykiet i naklejek przez firmy będące naszymi klientami.

Może dzięki temu znajdziesz inspiracje na swoje naklejki?

Żeby zobaczyć jeszcze więcej zajrzyj koniecznie na nasz profil na Instagramie: drukarnia_naklejek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl