Etykiety papierowe

Etykiety papierowe cieszą się dużą popularnością, można je dowolnie zadrukowywać i są dostępne w dowolnych wymiarach i kształtach. Są nośnikami różnych informacji – sprawdzają się zarówno jako etykieta produktowa (np. na butelkę), czyli informują o produkcie, jego składzie czy specyfikacji, jak i jako nośnik reklamowy – naklejki nanoszone na opakowania produktów czy przesyłki. W Drukarni Naklejek Polinal dostosujemy się do potrzeb i oczekiwań. Korzystamy z technologii UV i druku cyfrowego. Etykiety są trwałe, a nadruki estetyczne i zgodne z projektem.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Etykiety papierowe samoprzylepne zamówisz w naszym sklepie internetowym, ale zachęcamy Cię również do kontaktu – doradzimy, pomożemy, przygotujemy zamówienie i dostarczymy je pod wskazany adres. A wszystko zdalnie, czyli szybko, bezpiecznie i wygodnie!

Do czego wykorzystasz etykiety papierowe?

Etykiety papierowe są uniwersalne pod kątem wymiarów, kształtu i możliwości ich zadruku. Z tego względu możesz je wykorzystać do różnych celów – jako etykietę na produkt informacyjną (np. z danymi o produkcie i producencie, ze składem i specyfikacją techniczną czy wskazówkami do użytkowania), etykietę ostrzegawczą (wskazującą np. na kwestie bezpieczeństwa) czy jako naklejkę reklamową będącą uzupełnieniem opakowania produktu lub paczki, w której zostanie wysłany klientowi.

Etykiety papierowe nie odklejają się, nie ścierają się i nie blakną, ale mają też poważną wadę – są słabo odporne na wilgoć i inne czynniki zewnętrzne. Jeśli etykieta papierowa ma być narażona na takie warunki, trzeba powlec ją warstwą laminatu.

Poza tym na etykietę papierową naniesiemy w zasadzie dowolny nadruk – pod tym względem jest to rozwiązanie pozbawione ograniczeń, które dostosujemy do Twoich potrzeb, wymagań i oczekiwań! 

Jak drukujemy etykiety papierowe?

Etykiety papierowe zamówisz w potrzebnym wymiarze i kształcie, na arkuszu lub na rolce, która współpracuje z narzędziami i maszynami etykietującymi.

Wykorzystujemy metodę druku cyfrowego oraz technologię UV. Dzięki temu możemy zrealizować niemal dowolny projekt graficzny oraz stosować różne materiały i ich konfiguracje. W zależności od potrzeb możesz zamówić etykiety papierowe z klejem bardzo mocnym lub usuwalnym. Ale niezależnie od wyboru etykiety są trwałe, łatwo się przyklejają, można je dobrze dostosować do kształtu powierzchni, nie przesuwają się i nie odklejają.

Etykietę papierową możemy dowolnie zadrukować. Ty dostarczasz nam projekt, a my przenosimy go 1:1 na etykietę. Jeśli jest taka potrzeba, dostosowujemy projekt do danej etykiety lub dostarczamy Ci wytyczne do poprawek. Możesz się też zgłosić do nas bez projektu, a my go dla Ciebie kompleksowo przygotujemy. 

Druk cyfrowy UV jest estetyczny, czytelny i w dobrej rozdzielczości, kolory są intensywne, a wszystkie detale doskonale widoczne. Dodatkowo walory estetyczne możemy podbić jeszcze samą fakturą i wykończeniem materiału papierowego (np. matem lub półpołyskiem). 

Dlaczego miałbyś zamówić etykiety papierowe akurat w Drukarni Naklejek Polinal?

  • Otrzymasz takie etykiety papierowe, jakich oczekujesz. Zarówno sam papier, jak i zadruk etykiety spełni Twoje wymagania i potrzeby. Przykładamy dużą wagę zarówno do trwałości etykiet, jak i do ich walorów estetycznych. Możesz zapomnieć o etykietach z nierównym i nieczytelnym nadrukiem, które się przesuwają i odklejają! Z nami zainwestujesz swoje pieniądze dobrze.
  • Dostosujemy naszą ofertę do Twoich potrzeb. Potrzebujesz pomocy w doborze wymiarów i kształtów etykiet do swojego produktu? A może nie masz jeszcze projektu etykiet, a tyle pilnych spraw przeszkadza Ci się nim zająć? Od projektu, przez zadruk etykiet, po dostarczenie ich w Twoje ręce – wszystkim się zajmiemy, przy minimum Twojej uwagi!
  • Podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem. Przez kilkanaście lat zaprojektowaliśmy i wydrukowaliśmy setki tysięcy etykiet papierowych. Tym naszym doświadczeniem pomożemy Ci dobrać takie rozwiązania, które będą dobrze spełniać swoje funkcje, a przy tym będą atrakcyjne dla Twoich klientów – wyróżnisz produkt na rynku, Twoja marka zdobędzie zaufanie i sympatię, a sprzedaż poszybuje!

Porozmawiajmy na temat etykiet papierowych!

Krzysztof Łukomski

Krzysztof Łukomski

 

Nie znalazłeś swojego produktu? Brak opcji do wyboru? Robimy też indywidualne wyceny!

Wyślij zapytanie o wycenę druku naklejek

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK 

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl