Etykiety na żywność z Drukarni Naklejek Polinal – spraw, aby Twoja marka była widoczna

Zapewne nie raz słyszałeś słynną mantrę sztuki reklamy „wyróżnij się albo zgiń”. Aby jednak trwale i skutecznie budować sukces swojej marki potrzeba czegoś więcej. Aspekty wizualne to tylko jedna z cech dobrego oznakowania. Istotna jest również jakość, materiał i trwałość oznakowania, czyli wszystko to, co idealnie dopełni i podkreśli wyjątkowość Twojego produktu, a przede wszystkim pozwoli zbudować trwałą więź z odbiorcą i z Twoim klientem. 

Etykiety na żywność 60x60 mm - 1000 sztuk Etykiety na żywność 60x60 mm - 1000 sztuk
320,00 zł
( 1 szt. = 0,64 zł )
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Etykiety na żywność 60x60 mm - 2000 sztuk Etykiety na żywność 60x60 mm - 2000 sztuk
540,00 zł
( 1 szt. = 0,27 zł )
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Etykiety na żywność 60x60 mm - 5000 sztuk Etykiety na żywność 60x60 mm - 5000 sztuk
720,00 zł
( 1 szt. = 0,14 zł )
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Dobrze dobrana etykieta – klucz do sukcesu Twojej firmy

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze, a to zadanie należy właśnie do etykiet na żywność. Powinny być zatem estetyczne, przemyślane i wyróżniające się na tle innych etykiet konkurencyjnych produktów.

Kształt etykiety, rodzaj zastosowanej czcionki, grafika budząca odpowiednie skojarzenia, kolorystyka współgrająca z produktem, a nawet miejsce, w którym umieścisz swoje logo, mają gigantyczne znaczenie. Sztab naszych specjalistów pomoże Ci to wszystko uporządkować i stworzyć etykiety za żywność, które pozwolą Twojej firmie odnieść sukces!

Zaawansowana technologia druku gwarancją trwałego efektu

Podczas tworzenia unikalnych i skutecznych etykiet na produkty spożywcze, szczególną uwagę zwracamy na proces ich powstawania. Etykiety drukujemy wyłącznie na najlepszej jakości materiałach samoprzylepnych. Warstwa kleju rozmieszczona jest równomiernie, dzięki czemu rogi i inne elementy w skomplikowanym kształcie, nie będą odstawały od Twojego produktu. Aby osiągnąć w tej kwestii możliwie najwyższy poziom, zawęziliśmy naszą działalność do form naklejanych, a specyfikacja naszego sprzętu dopasowana została pod tym właśnie kątem. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać niemal każdy rodzaj przyklejanego elementu

Posiadamy także specjalne plotery przeznaczone do precyzyjnego cięcia etykiet, które dzięki temu nabierają wyjątkowości i nowoczesności. Poza perfekcyjnym docięciem stawiamy także na unikalne kształty etykiet — od prostokątnych, okrągłych, po te o tradycyjnym kształcie, które mogą być wyróżnikiem produktu, wpływającym na decyzję o zakupie czy zapamiętanie marki. 

Etykiety na produkty spożywcze muszę być niezwykle wyraźne i czytelne. Zawierają nie tylko grafikę, logo czy nazwę produktu, ale też szereg informacji dotyczących składu i informacji o producencie. To wszystko wymaga ponadprzeciętnej jakości i wyrazistości wydruku. Nasi specjaliści bardzo szczegółowo analizują każdy z projektów, zanim przekazany zostanie do realizacji. Maksymalnie udoskonalają grafikę i poprawiają jej rozdzielczość. Taka analiza pozwala nam przygotować dla danej firmy najlepsze etykiety na rynku.

Z jakich materiałów powstają etykiety na żywność w Drukarni Naklejek Polinal?

Być może miałeś już do czynienia z etykietami na żywność, które wyglądały elegancko i solidnie, ale trwałość nadruku pozostawiała wiele do życzenia? W takiej sytuacji wszystkiemu winien jest nieodpowiedni materiał lub niedopasowanie surowców do przeznaczenia. Nasza firma zwraca na to szczególną uwagę. Dysponujemy kilkoma metodami nadruku oraz szeregiem materiałów samoprzylepnych. Połączenie ich w odpowiedni sposób gwarantuje sukces. 

Do produkcji etykiet na produkty spożywcze używamy najczęściej laserowego lub solwentowego druku cyfrowego na folii i papierze. Pełna paleta barw umożliwia precyzyjne dopasowanie wydruku do projektu, łącznie z perfekcyjnym odwzorowaniem zdjęć i innych skomplikowanych kolorystycznie grafik. 

Przy większych ilościach wydruku korzystamy z druku offsetowego lub sitodruku, umożliwiającego odwzorowanie kolorów zgodnie ze wzornikiem. Etykieta spożywcza wyprodukowana taką metodą jest wyjątkowo trwała i odporna na ścieranie, blaknięcie oraz promieniowanie UV. Możliwe jest bowiem zastosowanie specjalnego laminowania. Opcja dostępna jest w dwóch rodzajach: 

  • matowym,
  • błyszczącym.

Etykiety na żywność z Drukarni Naklejek Polinal drukowane są na rolce. Ułatwia to pracę na liniach produkcyjnych wyposażonych najczęściej w systemy automatycznej aplikacji.

Etykiety na produkty spożywcze

Drukarnia Naklejek Polinal to nie tylko firma realizująca etykiety i wszelkiego rodzaju naklejki. To siedziba ludzi z pasją poligraficzną, ciągle wymieniających doświadczenia i podnoszących swoje kwalifikacje. Nieustannie dbamy o rozeznanie w nowinkach branżowych i wdrażaniu najnowocześniejszych rozwiązań

Współpracujemy z topowymi firmami oferującymi usługi kurierskie, co pozwala nam w sposób możliwie najbezpieczniejszy i najszybszy zorganizować dostarczenie zrealizowanych zamówień do naszych Klientów.

Ponad 15 lat istnienia i prężnego działania czyni z nas firmę godną zaufania i polecenia. Z wieloma Klientami łączy nas stała, regularna współpraca, a to najlepszy wyznacznik jakości i skuteczności naszych produktów. Dzięki temu zyskujesz spokój i pewność co do właściwego wyboru firmy realizującej Twoje etykiety. Dla nas natomiast Twoje zadowolenie to nasza satysfakcja.

W ciągu ostatnich pięciu lat zaopatrzyliśmy w nasze produkty ponad 3100 zadowolonych z naszych usług firm, a od początku działalności wyprodukowaliśmy ponad 20 milionów najwyższej jakości oznakowań samoprzylepnych. 

Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami!

Skorzystaj z szybkiej wyceny, skontaktuj się z nami za pomocą formularza dostępnego na naszej stronie, wiadomości mailowej lub telefonicznie. Czekamy na Twoje pomysły gotowi do profesjonalnej realizacji i wspólnego budowania pozycji Twojej firmy wśród konkurencji. Zaufaj Drukarni Naklejek Polinal, a Twoja marka będzie widoczna!

Porozmawiajmy na temat etykiet na żywność!

Krzysztof Łukomski

Krzysztof Łukomski

 

Nie znalazłeś swojego produktu? Brak opcji do wyboru? Robimy też indywidualne wyceny!

Wyślij zapytanie o wycenę druku naklejek

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK 

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl