Etykiety na produkty

Etykiety na produkty stanowią podstawowy element opakowania. Pozwalają zwiększać identyfikację marki, ale dla klientów pełnią przede wszystkim funkcję informacyjną. Bardzo ważne jest to, aby dobrze się prezentowały, ponieważ słabej jakości grafika i materiał mogą negatywnie wpłynąć na odbiorcę. Tutaj liczy się przede wszystkim wytrzymałość, rozdzielczość oraz odwzorowanie barw. W Polinal oferujemy między innymi etykiety samoprzylepne na roli które mogą służyć zarówno do oklejania ręcznego, jak i maszynowego.

etykiety na produkty
 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

 

Etykiety samoprzylepne na roli - druk flexo czy cyfrowy?

Cyfrowy druk etykiet wykonywany jest na roli z wykorzystaniem technologii UV. Gwarantuje ona trwałość i możliwość zastosowania tego typu naklejek na bardzo szeroką skalę, głównie jako etykiety na produkty. W połączeniu z folią samoprzylepną stanowi doskonałą alternatywę dla druku flexo, gwarantując korzystną ceną jednostkową nawet przy mniejszych nakładach. W przypadku delikatniejszych materiałów pokrywanych na całej powierzchni takich jak papier samoprzylepny druk ten pełni funkcję dodatkowego zabezpieczenia materiału. Druk flexo sprawdza się dobrze w przypadku standardowego wykorzystania etykiet, dlatego wybór zależy głównie od wymagań, oczekiwanych efektów oraz budżetu. Posiadamy maszyny, które radzą sobie z różnymi typami naklejek.

Wybór materiałów na etykiety produktowe

W tej technologii produkcji etykiet samoprzylepnych dostępny jest szeroki wybór materiałów w różnych konfiguracjach. Pierwsza i podstawową opcją jest papier samoprzylepny. Charakteryzuje się dobrym odwzorowaniem kolorów i przyjemnym dla oka wykończeniem w wersji półbłysk. Kolejną możliwością jest folia samoprzylepna PP. Charakteryzuje się większą wytrzymałością oraz odpornością na czynniki zewnętrzne, dlatego jest częściej stosowana w przypadku elementów wystawionych na oddziaływanie niekorzystnych czynników.

Folia samoprzylepna PP występuje również w kilku opcjach, jako:

  • biała połysk,
  • transparentna,
  • srebrna (z efektem lustrzanym).

Tworzywo nie jest jednak jedynym składnikiem, który decyduje o wytrzymałości i praktycznych walorach naklejek na produkty. Można je mocować z wykorzystaniem różnych rodzajów kleju, które sprawdzają się lepiej w różnych sytuacjach.

Są to, przede wszystkim: 

  • akrylowy klej standard,
  • klej kauczukowy mocny i bardzo mocny,
  • klej odlepny (usuwalny).

Dlaczego my?

Przede wszystkim posiadamy niezwykle nowoczesną linię produkcyjną. Ważnym jej elementem jest system laserowego wycinania etykiet na produkty. Takie rozwiązanie ma kilka zalet. Po pierwsze, pozwala na bardzo precyzyjne działanie, dzięki czemu etykiety doskonale oddają kształty przewidziane w projekcie. Po drugie, korzystanie z innowacyjnych, laserowych urządzeń sprawia, że znika potrzeba używania tradycyjnych wykrojników. To znacząco obniża koszty produkcji, co wpływa na niższą cenę usługi druku cyfrowych etykiet samoprzylepnych na roli.

Szerokość wykorzystywanej przez nas maszyny produkcyjnej umożliwia nam wykonanie etykiet o maksymalnej szerokości do 320 mm. To całkowicie wystarczy do wykonania etykiet nawet na większe produkty. Poniżej tej wartości nie ma żadnych ograniczeń co do wymiarów czy proporcji etykiety. Ważną cechą naszej działalności jest również możliwość druku etykiet w niewielkich nakładach oraz utrzymanie krótkich terminów realizacji dla większych zleceń. To sprawia, że potrafimy podejmować bardzo sprawną i owocną współpracę zarówno z większymi firmami, jak i mniejszymi przedsiębiorstwami czy wytwórcami.

Etykiety na produkty od Polinal

Jak widać, nowoczesne naklejki na produkty mogą być tworzone na wiele sposobów i służyć tym samym produktom o zupełnie odmiennej charakterystyce. W Polinal oferujemy zarówno druk naklejek z klejem usuwalnym, wytrzymałe etykiety samoprzylepne na roli, jak i tradycyjne naklejki wykonane w technologii druku flexo. Jesteśmy elastyczni oraz otwarci na sugestię Klienta. Co ważne, do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie oraz ustalamy cennik w oparciu o specyficzne uwarunkowania danego zamówienia. Dzięki korzystaniu z innowacyjnych systemów jesteśmy w stanie określić ją na bardzo atrakcyjnym poziomie.

Etykiety 50x50 mm papier półbłysk klej standard - 1000 szt Etykiety 50x50 mm papier półbłysk klej standard - 1000 szt
360,00 zł
( 1 szt. = 0,36 zł )
bez 23% VAT i kosztów dostawy
kpl.
zobacz więcej
Etykiety 50x50 mm folia PP biała klej standard - 1000 szt Etykiety 50x50 mm folia PP biała klej standard - 1000 szt
390,00 zł
( 1 szt. = 0,39 zł )
bez 23% VAT i kosztów dostawy
kpl.
zobacz więcej
Etykiety 50x50 mm papier półbłysk klej standard - 2000 szt Etykiety 50x50 mm papier półbłysk klej standard - 2000 szt
480,00 zł
( 1 szt. = 0,24 zł )
bez 23% VAT i kosztów dostawy
kpl.
zobacz więcej
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl