Etykiety samoprzylepne i oznakowania produktów - Masz pytania? Zadzwoń! tel. (+48) 604 41 47 46

Etykiety na produkty

Cyfrowy druk etykiet wykonywany jest na roli z wykorzystaniem technologii UV. Gwarantuje ona trwałość i możliwość zastosowania tego typu naklejek na bardzo szeroką skalę, głównie jako etykiety na produkty. W połączeniu z folią samoprzylepną stanowi doskonałą alternatywę dla druku flexo, gwarantując korzystną ceną jednostkową nawet przy mniejszych nakładach. W przypadku delikatniejszych materiałów pokrywanych na całej powierzchni takich jak papier samoprzylepny druk ten pełni funkcję dodatkowego zabezpieczenia materiału.

W tej technologii produkcji etykiet samoprzylepnych dostępny jest szeroki wybór materiałów w różnych konfiguracjach. Zarówno papier samoprzylepny stosowany w wersji półbłysk, jak i fola samoprzylepna PP mogą mieć kilka rodzajów kleju, takich jak: akrylowy klej standard, klej kauczukowy mocny i bardzo mocny, czy klej odlepny (usuwalny).

Folia samoprzylepna PP występuje również w kilku opcjach, jako:
 - biała połysk,
 - transparentna,
 - srebrna (z efektem lustrzanym)

Nowoczesna linia produkcyjna zapewnia laserowe wycinanie etykiet, dzięki czemu możemy uzyskać dowolne wymiary i kształty. Zaletą tego rozwiązania jest brak opłat za wykrojnik. Szerokość robocza maszyny produkcyjnej umożliwia nam wykonanie etykiet o maksymalnej szerokości do 320 mm. Ważną cechą tej opcji jest również możliwość druku etykiet w niewielkich nakładach oraz utrzymanie krótkich terminów realizacji dla większych zleceń.

 

etykiety na produkty

 

Oprócz druku na papierze samoprzylepnym istnieje tez możliwość realizacji na foliach, w tym na folii transparentnej, jak na poniższym zdjęciu.

 

etykiety drukowane na folii

WYŚLIJ ZAPYTANIE O WYCENĘ DRUKU NAKLEJEK

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

 

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl