Etykiety samoprzylepne i oznakowania produktów - Masz pytania? Zadzwoń! tel. (+48) 604 41 47 46

Emocje wyrażone wesołą naklejką
Emocje wyrażone wesołą naklejką

Uśmiech to nieodzowny element każdego sukcesu. Dzięki niemu można odnieść sukces praktycznie wszędzie: w szkole, w pracy czy w domu. Natomiast naklejka z uśmiechem, to pewien rodzaj nagrody szczególnie dla tych najmłodszych. Ogromną zaletą tego gestu jest łatwość obdarowania nim w stosunku do korzyści jakie płyną z tego przekazu emocjonalnego.

Każdy lubi być nagradzany za ciężką pracę, prawda? Dziecko spędzając w szkole po kilka godzin, uczy się odpowiedzialności. Poznaje swoje obowiązki jak i przywileje. Zaczyna rozumieć pewien schemat zasad, jaki obowiązuje na świecie i korzyści płynące z rzetelnej i sumiennej pracy.

Naklejka z uśmiechem, którą produkujemy na folii białej, z połyskiem, to świetny sposób na nagradzanie dzieci w szkołach, lecz nie tylko. Można ją wykorzystać jako odpowiednik czegoś co nam się bardzo podoba, co nas zainspirowało. Zamiast zwykłego, pozbawionego emocji zwrotu “Podoba mi się!” można zastosować uśmiech w postaci naklejki. Czasami gesty, wyrażają więcej, niż tysiąc słów :)

Z uśmiechem jednak nie do końca jest wszystko jasne. Uśmiech to nie tylko wyraz pozytywnych emocji, szczęścia zadowolenia. Przecież nie tylko ludzie się uśmiechają! U niektórych zwierząt, gest ten, może być przejawem złości, a nawet strachu. Na szczęście my uśmiechamy się codziennie, ponieważ to dzięki wam, możemy rozwijać się, doskonalić swoje umiejętności i tworzyć nowe produkty.

 

WYŚLIJ ZAPYTANIE O WYCENĘ DRUKU NAKLEJEK

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46

Aktualności

W naszym dziale Aktualności znajdziesz informacje o naszych realizacjach i przykładowym wykorzystaniu etykiet i naklejek przez firmy będące naszymi klientami.

Może dzięki temu znajdziesz inspiracje na swoje naklejki?

Żeby zobaczyć jeszcze więcej zajrzyj koniecznie na nasz profil na Instagramie: drukarnia_naklejek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl