Etykiety samoprzylepne i oznakowania produktów - Masz pytania? Zadzwoń! tel. (+48) 604 41 47 46

Emblematy chromowane

Emblematy chromowane METALIC to forma ekskluzywnego znakowania produktów za pomocą efektownych elementów w dowolnym kształcie, wykonanych z bardzo cienkiego i elastycznego metalu. Mają one cechy samoprzylepne za pomocą umieszczonej na odwrocie bardzo cienkiej warstwy kleju. Technologia produkcji pozwala na realizację nawet najmniejszych detali z bardzo wysoką precyzją i estetyką wykończenia.

Emblematy chromowane są prestiżową formą prezentacji logotypów firm czy innych dowolnych kształtów, którym chcemy nadać ekskluzywny i efektowny wygląd. Przykład realizacji prezentujemy na zdjęciu poniżej:

 

emblemat chromowany

 

W procesie elektroformingu powstają ustalone wcześniej na projekcie graficznym kształty i obiekty w postaci elementów metalowych opartych na bazie niklu. Zewnętrzne zabezpieczenie chromem, najczęściej w połysku (choć możliwe są różne wersje wykończenia powierzchni) stanowi efektowne wykończenie całości.

Od spodniej strony emblemat chromowany otrzymuje warstwę przezroczystego, płynnego mocnego kleju co umożliwia jego późniejsze właściwe utrzymanie się na podłożu. Aplikacja odbywa się w bardzo prosty sposób za pomocą załączonej do każdego użytku folii transportowej.

 

Kontakt w sprawie emblematów chromowanych:

Krzysztof Łukomski, e-mail: k.lukomski@polinal.pl, tel. +48 604 59 26 25

WYŚLIJ ZAPYTANIE O WYCENĘ DRUKU NAKLEJEK

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

 

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl