Etykiety samoprzylepne i oznakowania produktów - Masz pytania? Zadzwoń! tel. (+48) 604 41 47 46

Efektowne naklejki z cyny na prestiżowe produkty
Efektowne naklejki z cyny na prestiżowe produkty

Prezentujemy nowość na polskim rynku w dziedzinie oznakowań. Prestiżowe oznakowanie, które mieliśmy okazję niedawno poznać na tragach branżowych. To efektowne naklejki z cyny.

Cyna od zawsze była materiałem stosunkowo dostępnym, a że posiada ona duże właściwości plastyczne dlatego w dawnych czasach używano jej do produkcji przedmiotów powszechnego użytku.

Z uwagi na niską temperaturę topnienia z łatwością można było z niej robić odlewy i dowolnie formować. Takie cechy materiału można wykorzystać na różne sposoby. Nie bez znaczenia jest fakt, że cyny używano już od czasów średniowiecza. W taki nastrój wpisuje się poznany przez nas niedawno nowy produkt, który wzbudził nasz zachwyt i uznanie jako prestiżowy sposób oznakowania.

Jak się okazuje plastyczność cyny da się też wykorzystać do produkcji efektownych naklejek. Wykonane w ten sposób samoprzylepne emblematy pełniące funkcję naklejki przypominają swoim wyglądem pieczęcie królewskie lub inne plomby broniące kiedyś dostępu do poufnych informacji. Taka pieczęć przywołuje na myśl zwój papieru z królewskim dekretem lub inne ważne dokumenty, które znamy tylko z historii :)

 

emblamat naklejki z cyny


Tego typu oznakowania spełniają swoją rolę doskonale w określonej linii produktowej, dedykowanej dla koneserów i amatorów ekskluzywnych produktów mających potrzebę i możliwości nabycia ich niezależnie od ceny. Emblematy wykonane z cyny mogą dostosować się do ukształtowania podłoża. Dzięki temu mogą być z powodzeniem stosowane jako element dekoracyjny na butelkach i innych efektownych opakowaniach.

Naklejki wykonane w postaci emblematów z cyny to zazwyczaj naklejki produktowe umieszczane na pojedynczych egzemplarzach produktów, które mają zwrócić szczególną uwagę klienta. Produkty takie często pełnią rolę prezentu i ich rolą jest podniesienie rangi produktu w oczach jego odbiorcy.

Aktualnie nie jest to nasz produkt, ale wszystkich rodzajów naklejek nie jesteśmy w stanie produkować. Niemniej jednak jest to ciekawa propozycja rynku oznakowań, który się aktywnie się rozwija i poszerza możliwości znakowania produktów. Dlatego warto znać jego możliwości.

 

WYŚLIJ ZAPYTANIE O WYCENĘ DRUKU NAKLEJEK

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46

Aktualności

W naszym dziale Aktualności znajdziesz informacje o naszych realizacjach i przykładowym wykorzystaniu etykiet i naklejek przez firmy będące naszymi klientami.

Może dzięki temu znajdziesz inspiracje na swoje naklejki?

Żeby zobaczyć jeszcze więcej zajrzyj koniecznie na nasz profil na Instagramie: drukarnia_naklejek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl