Druk etykiet

Proponowana przez nas usługa cyfrowego druku etykiet na roli charakteryzuje się wykorzystaniem unikatowej technologii UV, dzięki której gotowy produkt jest niezwykle trwały i ma bardzo szerokie zastosowanie. Najczęściej tego typu technologię stosuje się do wytwarzania etykiet samoprzylepnych na produkty - sprawdza się nawet przy małych nakładach i zapewnia wyjątkowo niską cenę za pojedynczą etykietę. Druk wykonywany w technologii UV może także być dodatkowym zabezpieczeniem delikatnych materiałów wymagających pokrycia na całej powierzchni, takich jak papier samoprzylepny.

Druk etykiet samoprzylepnych w technologii UV daje możliwość wyboru wielu różnych konfiguracji materiałów oraz stosowanych rodzajów kleju: stosuje się klej odlepny (usuwalny), bardzo mocny klej kauczukowy, czy też standardowy klej akrylowy. Wykorzystywana przez nas folia samoprzylepna PP dostępna jest w różnych opcjach, takich jak: transparentna, biała błyszcząca, srebrna z lustrzanym efektem.

Korzystamy z nowoczesnej linii produkcyjnej, dzięki której możemy zapewnić klientom szybki i trwały wydruk oraz profesjonalne, laserowe wycinanie etykiet samoprzylepnych o dowolnych kształtach oraz wymiarach. Stosowana maszyna produkcyjna pozwala na wykonanie etykiet o szerokości aż do 320mm. Laserowe wycinanie etykiet gwarantuje brak dodatkowych opłat za wykrojnik, krótkie terminy realizacji i możliwość druku etykiet nawet w niedużych nakładach.

Poza drukiem etykiet na papierze samoprzylepnym oferujemy również opcję wydruku na foliach - przykład na zdjęciu poniżej.

druk etykiet

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl