Dlaczego drukarnia naklejek?

Od samego początku naszej działalności zdecydowaliśmy się na wąską specjalizację. Prowadzenie działalności jako drukarnia naklejek jest dość specyficzną formą realizacji misji firmy. Wiele firm rozpoczynających swoją działalność chce dotrzeć do każdego klienta i obsłużyć każde zamówienie. Nie jest to dziwne, bo każde zamówienie sprzyja rozwojowi i ułatwia utrzymaniu się na rynku nowo powstałej firmie. My jednak zrobiliśmy inaczej.

Decydując się na ścisłą specjalizację jako drukarnia naklejek i etykiet samoprzylepnych wybraliśmy trudniejsza drogę rozwoju. Dała nam ona jednak szansę na dokładnie poznanie branży. Skupiliśmy się na rozwijaniu warsztatu: testowaniu metod produkcyjnych, poznawaniu materiałów do produkcji naklejek oraz ich zastosowań. Dzięki temu przetestowaliśmy zachowania naszych produktów w różnych warunkach.

Dziś wiemy już więcej, ale nadal się uczymy i poznajemy nowe rozwiązania, które chętnie wdrażamy u naszych klientów dając szansę na spełnienie ich kolejnych wymagań, oczekiwań i potrzeb.

Sprawdź jak działamy! Możesz zacząć od zamówienia bezpłatnych próbek.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl