Etykiety dla przemysłu

etykiety w branży przemysłowej

Etykiety przemysłowe - poznaj nasze rozwiązania

Naklejki przemysłowe to dość szeroka grupa produktów, która może służyć do odmiennych celów. Wśród nich znajdują się m.in. różnorodne techniki znakowania produktów, systemy zabezpieczania przed dostępem do produktu oraz techniki kontroli i nadzoru nad terminem okresowych przeglądów maszyn i urządzeń. Ważne jest to, aby takie naklejki spełniały swoją funkcję w stu procentach - a do tego niezbędna jest wytrzymałość, dobra jakość nadruku, a także materiał dostosowany do konkretnych wymagań. Etykiety serwisowe i pozostałe naklejki z naszej oferty łączą w sobie wszystkie powyższe cechy, co sprawia, że są chętnie wybierane przez klientów biznesowych.

Rodzaje naklejek przemysłowych z oferty Polinal

Naszą coraz szerszą ofertę produktów służących do znakowania kierujemy do firm związanych z przemysłem. W ramach tego proponujemy produkty spełniające różnego rodzaju funkcje przydatne niemal na każdym etapie procesu produkcyjnego. Oznakowania samoprzylepne mogą pełnić wiele funkcji informacyjnych zarówno na poziomie komunikacji w trakcie procesu produkcyjnego, do komunikacji z samym odbiorcą w postaci instrukcji, ostrzeżeń i zaleceń dotyczących na przykład sposobu użytkowania produktu. 

W tym celu można wykorzystać wiele z naszych produktów, takich jak:

  • etykiety techniczne,
  • rolki do nadruku na drukarkach,
  • gotowe naklejki serwisowe i przeglądowe,
  • naklejki zabezpieczające przed dostępem,
  • oznakowania i emblematy chromowane,
  • drukarki etykiet.

 

ZAPYTAJ O DRUK ETYKIET PRZEMYSŁOWYCH

 

Znakowanie produktów za pomocą naklejek przemysłowych

Jedną z podstawowych funkcji naklejek przemysłowych jest etykietowanie produktów. Może to dotyczyć naprawdę wielu branż, które zajmują się tworzeniem wyrobów różnego rodzaju. Ważne jest to, by etykieta spełniała swoja funkcję - znakowała produkt, a jednocześnie przekazywała najważniejsze informacje. Pomaga w tym dobra jakość i rozdzielczość druku. Dzięki dobremu odwzorowaniu kolorów w etykietach, całość będzie prezentować się właściwie i zgodnie z oczekiwaniem odbiorcy.

etykiety dla przemysłu

Innowacyjne naklejki zabezpieczające przed dostępem do produktu

Kolejną ważną kwestią, przy której nasze naklejki przemysłowe okażą się niezbędne, jest ochrona produktów przed otwarciem ich przez niepowołane osoby. Chodzi tutaj głównie o to, aby zabezpieczyć produkowane artykuły przed ewentualnym naruszeniem, zanim dotrą one do klientów. Naklejka w formie plomby daje pewność, że nikt wcześniej nie używał produktu.

Naklejki plombowe są powszechnie stosowane w branży elektronicznej, ale w rzeczywistości są niezwykle uniwersalne. Można je wykorzystać na przykład do zabezpieczania dostępu do wnętrza urządzenia, kontroli nieautoryzowanego serwisowania, czy próby usunięcia lub wymiany elementu urządzenia. Stosuje się je również do zabezpieczania przesyłek.

Charakterystyczną cechą plomb jest to, że nieodwracalnie niszczą się przy próbie ich usunięcia (czy to przez podarcie, czy rozwarstwienie). Nie można więc zajrzeć do środka opakowania i zakleić go z powrotem, w nadziei, że oszustwo nie zostanie wykryte. Dzięki takim właściwościom możesz mieć pewność, że Twoje produkty będą bardzo dobrze zabezpieczone, a klienci zadowoleni z finalnego efektu.

Naklejki przeglądowe na maszyny i urządzenia

Zajmujemy się również produkcją naklejek serwisowych, które sprawdzają się w przypadku okresowych przeglądów urządzeń różnego zastosowania. Mogą być stosowane w przypadku przeglądu, konserwacji czy wymiany instalacji elektrycznych i gazowych, kontroli wind, naprawy mechanizmów znajdujących się w samochodach oraz w dziesiątkach innych sytuacji. Informują one o przeprowadzonym działaniu, oraz przedstawiają ewentualną datę ważności przeglądu. Dzięki etykietom serwisowym wiadomo kiedy konieczna będzie kolejna wizyta lub odwiedziny u fachowca. W przypadku takich naklejek niezwykle ważna jest ich wytrzymałość, ponieważ muszą być odporne na upływ czasu.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Przede wszystkim dostosowujemy zamówienie do potrzeb konkretnego Klienta. Oferujemy dowolny kształt naklejek oraz wybór materiału uzależniony od planowanej powierzchni, a także miejsca zastosowania. Etykiety serwisowe znajdujące się stale na zewnątrz muszą być odporne na warunki pogodowe, nie odklejać się i nie przebarwiać.

Wybierając naszą ofertę możesz mieć pewność, że zadbamy o każdy szczegół nasze współpracy. Jeżeli potrzebujesz wysokiej jakości naklejek przeglądowych, plomb zabezpieczających przed naruszeniem opakowania czy zwykłych etykiet produktowych, skontaktuj się z nami lub zamów bezpłatną wycenę. Wspólnie ustalimy strategię i stworzymy plan zgodny z Twoimi wytycznymi.

 

Zapraszam do kontaktu w sprawie etykiet dla firm:

Krzysztof Łukomski

Krzysztof Łukomski - menedżer sprzedaży

e-mail: k.lukomski@polinal.pl

tel. +48 604 59 26 25

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl