Breloki reklamowe

Gadżety reklamowe to doskonały element wspomagający działania promocyjne firmy. Wpływają one na spójną identyfikację oraz lepszą rozpoznawalność. Ciekawym przykładem są breloki reklamowe z nadrukiem. Mogą one zastąpić standardowe ulotki lub długopisy, a są chętnie wykorzystywane przez użytkowników. Co ważne, brelok będzie towarzyszył im na co dzień, dzięki czemu Twoja marka może na stałe zapaść w pamięć odbiorców. To bardzo ważna kwestia, ponieważ podczas wyboru produktów lub usług najczęściej sugerujemy się (często nawet nieświadomie) pewnymi schematami oraz wybieramy znane już wcześniej marki.

 

breloki reklamowe z żetonem do wózka sklepowego

 

WYCENA BRELOKÓW Z NAKLEJKĄ

 

brelok reklamowy z naklejkami wypukłymi

Breloki reklamowe - ciekawe i przydatne gadżety

Breloki reklamowe z nadrukiem stanowią doskonały sposób na promocję marki. Czym różnią się od standardowych materiałów promocyjnych? Przede wszystkim mają wartość funkcjonalną. Mogą stanowić doskonały dodatek do kluczy, spełniając przy tym również funkcję żetonu do wózka. Znalezienie drobnych do wykorzystania w takich sytuacjach często jest bardzo kłopotliwe, a w efekcie znacznie utrudnia i wydłuża czas robienia zakupów. Dzięki żetonom umieszczonym przy kluczach, klienci nie muszą się tym zupełnie przejmować. Breloki z naklejkami wypukłymi można rozdawać na wszelkiego rodzaju targach, eventach, drzwiach otwartych, czy zwyczajnie ofiarować klientom pojawiającym się w biurze czy punkcie usługowym.

Rodzaje breloków reklamowych

Oferujemy breloki reklamowe w dwóch rozmiarach, które pasują do standardowych wózków sklepowych. Pierwszy z nich jest wielkości 2-złotówki i posiada z tyłu wytłoczony znaczek wózka. Drugi natomiast wielkością pasuje do 1-złotówki oraz monety 1 euro. Obydwa modele mają wyznaczone miejsce do zadrukowania, na którym można umieścić dowolną grafikę. Najczęściej jest to logo firmy, ponieważ zastosowanie takiego znaku wpływa na rozpoznawalność emblematu, który jest w końcu jednym z głównych nośników wartości firmy, w kontekście jej identyfikacji.

Zalety naszych breloków z naklejkami wypukłymi

  • Są małe i poręczne, dzięki czemu doskonale pasują do kluczy i nie zajmują wiele miejsca. To sprawia, że można przechowywać pęk w kieszeni oraz innych, niedużych przestrzeniach.
  • Są wytrzymałe i stosunkowo odporne na powierzchowne uszkodzenia.
  • Oprócz posiadania walorów wizualnych okazują się przydatne w codziennych sytuacjach, a więc budują pozytywne skojarzenia.

Polinal - producent breloków reklamowych z naklejką

Choć głównym obszarem naszej działalności są różnego typu naklejki reklamowe, informacyjne, ostrzegawcze oraz etykiety produktowe i inne tego typu produkty, staramy się stale rozwijać ofertę. Znając rosnące potrzeby naszych klientów, zdecydowaliśmy się wprowadzić do szerokiego asortymentu jeszcze jeden artykuł - brelok reklamowy. Jesteśmy pewni, że wykorzystanie takiego rodzaju gadżetów sprawdzi się w praktyce. Dotychczasowe doświadczenia pokazują zresztą dobitnie, że odbiorcy uwielbiają drobne gadżety firmowe, a breloki reklamowe cieszą się szczególną przychylnością.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. W razie jakichkolwiek pytań możesz do nas zadzwonić lub skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl