Etykiety samoprzylepne i oznakowania produktów - Masz pytania? Zadzwoń! tel. (+48) 604 41 47 46

Atrakcyjnie oznakowane produkty zdobędą każdy rynek
Atrakcyjnie oznakowane produkty zdobędą każdy rynek

Naklejki drukowane na folii złotej matowej prezentowaliśmy już nie raz. Tym razem udało nam się uzyskać ciekawy, wręcz artystyczny efekt wizualny, który powstał podczas takiej realizacji. Załączone zdjęcie przedstawia moment zdejmowania nadmiaru produkcyjnego, czyli zbędnej folii z wyciętego arkusza z naklejkami.

Zamówienie to było wykonywane właśnie z folii złotej matowej. Z jednej strony widzimy gotowe naklejki pozostawione na arkuszu po zdjęciu zbędnej folii, z drugiej zaś strony widoczny jest arkusz z otworami po naklejkach.

Chcieliśmy podzielić się z Wami tym widokiem i jednocześnie zaprezentować to, jak ciekawa jest nasza praca, oraz to jaki efekt końcowy w postaci gotowych naklejek możemy uzyskać.

Naklejki drukowane na foliach kolorowych, w tym na folii srebrnej i złotej, są powszechnie wykorzystywane przez naszych klientów. Pomimo możliwości uzyskania ciekawych i nieograniczonych wzorów za pomocą efektownych projektów graficznych drukowanych najczęściej na foliach białych, użycie folii kolorowych w niektórych przypadkach potrafi ten efekt znacząco wzmocnić.

Cieszy nasz fakt, że nasi klienci - użytkownicy naklejek, w większości rozumieją zasady kompozycji oryginalnych projektów graficznych oraz znają możliwości naszej produkcji. Dzięki temu wspólnie udaje nam się uzyskać ciekawe efekty końcowe, które przyczyniają się do wzbogacania wizualnego wielu produktów. Właśnie folie kolorowe, takie jak złota i srebrna mają w tym swój znaczący udział.

Jeśli chciałbyś również wykorzystać naklejki w swojej firmie, ale nie wiesz jak, to skontaktuj się z nami. Przez kilkanaście lat naszej działalności dopracowaliśmy się sposobów na atrakcyjne znakowanie produktów, czytelne informowanie klientów lub zachęcanie do zakupów. Wszystko to robimy za pomocą naklejek.

Chętnie doradzimy, wytłumaczymy i podpowiemy to, co w Twojej branży może być skuteczne dla uatrakcyjnienia Twoich produktów. Jesteśmy przekonani, że atrakcyjnie oznakowane produkty są w stanie zdobyć każdy, nawet najbardziej wymagający rynek.

 

WYŚLIJ ZAPYTANIE O WYCENĘ DRUKU NAKLEJEK

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46

Aktualności

W naszym dziale Aktualności znajdziesz informacje o naszych realizacjach i przykładowym wykorzystaniu etykiet i naklejek przez firmy będące naszymi klientami.

Może dzięki temu znajdziesz inspiracje na swoje naklejki?

Żeby zobaczyć jeszcze więcej zajrzyj koniecznie na nasz profil na Instagramie: drukarnia_naklejek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl