Etykiety samoprzylepne i oznakowania produktów - Masz pytania? Zadzwoń! tel. (+48) 604 41 47 46

Aktualności

Witaj!

Jeśli interesujesz się możliwościami zastosowania naklejek w Twojej firmie, rozwiązaniami produkcyjnymi i materiałami, mogącymi Ci w  tym pomóc ... czytaj dalej :)

W dziale Aktualności dowiesz się nie tylko co u nas nowego.       

Jak łatwo poznać cenę druku naklejek?
Jak łatwo poznać cenę druku naklejek?

W zdecydowanej większości nasi klienci kontaktują się z nami za pośrednictwem naszych stron WWW. Osoby odwiedzające je i zainteresowane ofertą naszej drukarni naklejek do pierwszego kontaktu wykorzystują formularze wycen.

Po wypełnieniu wymaganych pól formularza i przesłaniu zapytania na nasz firmowy adres mailowy w możliwie krótkim czasie wysyłamy zwrotnie wycenę druku naklejek.

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46

czytaj całość »
Zwiastun naszej oferty w wygodnej formie
Zwiastun naszej oferty w wygodnej formie

Przedstawiamy Wam nasz "teaser", czyli krótki zwiastun naszej oferty, który niedawno przygotowaliśmy. To krótka forma prezentacji firmy i jej podstawowej działalności coraz powszechniej wykorzystywana w komunikacji pomiędzy firmami.

Dzięki niemu możesz w łatwy sposób zapoznać się z tym, czym się zajmujemy. Chcesz zobaczyć jak wygląda? Pobierz go z treści artykułu poniżej. Zapraszamy!

czytaj całość »
Emblematy chromowane Metalic na Targach Reklamy RemaDays 2018
Emblematy chromowane Metalic na Targach Reklamy RemaDays 2018

Właśnie minęły Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw 2018, na których przez trzy dni przedstawialiśmy zwiedzającym nasze produkty. Pod marką Metalic zaprezentowaliśmy emblematy chromowane, które są formą prestiżowego oznakowania produktów.

Jako emblematy chromowane Metalic możemy wykonać efektowne samoprzylepne logo firmy do umieszczenia na produktach wymagających ekskluzywnego oznakowania. Spośród 800 wystawców jako jedyni przedstawialiśmy takie rozwiązanie znakujące, co spowodowało że spotkaliśmy się z bardzo dużym zainteresowaniem zwiedzających.

Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili na naszym stoisku G26 i zainteresowali się naszą propozycją. Te trzy dni intensywnej pracy okazały się bardzo owocne. Przeprowadziliśmy wiele ciekawych rozmów, nawiązaliśmy nowe kontakty, rozdaliśmy bardzo dużo materiałów informacyjnych i próbek naszych produktów.

Zapraszamy do dalszego kontaktu.

czytaj całość »
Jako "drukarnia_naklejek" jesteśmy na Instagramie
Jako "drukarnia_naklejek" jesteśmy na Instagramie

Jesteśmy jeszcze bardziej online. Zapraszamy na nasz profil: drukarnia_naklejek na Instagramie. Przedstawiamy tu zarówno nasze realizacje jak i powszechne zastosowania naklejek mogące być inspiracją dla ich użytkowników.

Profil naszej drukarni coraz bardziej się rozwija. Dziękujemy za zainteresowanie tematyką druku naklejek, etykiet i produkcją innych oznakowań. To dzięki Waszym licznym polubieniom naszych postów i profilu wiemy, że zawsze warto dodać coś jeszcze. Świetnie, że jesteście z nami. Wielkie dzięki!

 

czytaj całość »
Aktualności

W naszym dziale Aktualności znajdziesz informacje o naszych realizacjach i przykładowym wykorzystaniu etykiet i naklejek przez firmy będące naszymi klientami.

Może dzięki temu znajdziesz inspiracje na swoje naklejki?

Żeby zobaczyć jeszcze więcej zajrzyj koniecznie na nasz profil na Instagramie: https://www.instagram.com/drukarnia_naklejek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl