Nowy rok to nowe wyzwania dla firm
Nowy rok to nowe wyzwania dla firm

Zakończył się kolejny pracowity rok w naszej firmie. Z jednej strony to pora na podsumowania, z drugiej zaś patrzymy już w przyszłość planując kolejne działania rozwojowe naszej drukarni. Na podsumowania można by było przeznaczyć cały artykuł, jednak wystarczy powiedzieć, że miniony rok przyniósł nam sporo zadowolenia z pracy. Cieszymy się, że drukując naklejki udało nam się sprostać zdecydowanej większości oczekiwań naszych klientów.

czytaj całość »
Wesołych Świąt życzy Drukarnia Naklejek
Wesołych Świąt życzy Drukarnia Naklejek

Życzymy Wam zdrowych, radosnych, szczęśliwych i prawdziwie zimowych Świąt Bożego Narodzenia. Jeśli nawet to ostatnie życzenie się nie spełni, to mamy nadzieję, że udzieli się Wam wszystkim prawdziwie świąteczny nastrój, na który większość z nas przecież czeka niecierpliwie przez cały rok.

Przy tej świątecznej okazji dziękujemy naszym klientom, wszystkim naszym przyjaciołom i osobom z którymi mieliśmy okazję współpracować w mijającym roku. Dziękujemy za tę możliwość i za zaufanie, którym nas obdarzyliście. Cieszymy się, że poprzez nasze produkty, którymi są przede wszystkim naklejki i etykiety możemy mieć swój wkład w rozwój Waszych firm. Życzymy go Wam w nadchodzącym 2019 roku.

czytaj całość »
Naklejki antysmogowe są teraz na czasie
Smog - gość, którego trzeba wyprosić

W okresie jesienno-zimowym problem zanieczyszczenia środowiska jest niestety bardzo aktualny. Na każdym kroku można spotkać się z różnymi zagrożeniami dla człowieka związanymi z tym faktem.

Codzienne media zasypują nas wieloma informacjami na temat konieczności ochrony środowiska i przestrzegają nas przed zagrożeniami, które niesie na przykład smog.

czytaj całość »
Jak łatwo poznać cenę druku naklejek?
Jak łatwo poznać cenę druku naklejek?

W zdecydowanej większości nasi klienci kontaktują się z nami za pośrednictwem naszych stron WWW. Osoby odwiedzające je i zainteresowane ofertą naszej drukarni naklejek do pierwszego kontaktu wykorzystują formularze wycen.

Po wypełnieniu wymaganych pól formularza i przesłaniu zapytania na nasz firmowy adres mailowy w możliwie krótkim czasie wysyłamy zwrotnie wycenę druku naklejek.

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46

czytaj całość »
Zwiastun naszej oferty w wygodnej formie
Zwiastun naszej oferty w wygodnej formie

Przedstawiamy Wam nasz "teaser", czyli krótki zwiastun naszej oferty, który niedawno przygotowaliśmy. To krótka forma prezentacji firmy i jej podstawowej działalności coraz powszechniej wykorzystywana w komunikacji pomiędzy firmami.

Dzięki niemu możesz w łatwy sposób zapoznać się z tym, czym się zajmujemy. Chcesz zobaczyć jak wygląda? Pobierz go z treści artykułu poniżej. Zapraszamy!

czytaj całość »
Emblematy chromowane Metalic na Targach Reklamy RemaDays 2018
Emblematy chromowane Metalic na Targach Reklamy RemaDays 2018

Właśnie minęły Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw 2018, na których przez trzy dni przedstawialiśmy zwiedzającym nasze produkty. Pod marką Metalic zaprezentowaliśmy emblematy chromowane, które są formą prestiżowego oznakowania produktów.

Jako emblematy chromowane Metalic możemy wykonać efektowne samoprzylepne logo firmy do umieszczenia na produktach wymagających ekskluzywnego oznakowania. Spośród 800 wystawców jako jedyni przedstawialiśmy takie rozwiązanie znakujące, co spowodowało że spotkaliśmy się z bardzo dużym zainteresowaniem zwiedzających.

Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili na naszym stoisku G26 i zainteresowali się naszą propozycją. Te trzy dni intensywnej pracy okazały się bardzo owocne. Przeprowadziliśmy wiele ciekawych rozmów, nawiązaliśmy nowe kontakty, rozdaliśmy bardzo dużo materiałów informacyjnych i próbek naszych produktów.

Zapraszamy do dalszego kontaktu.

czytaj całość »
Jako "drukarnia_naklejek" jesteśmy na Instagramie
Jako "drukarnia_naklejek" jesteśmy na Instagramie

Jesteśmy jeszcze bardziej online. Zapraszamy na nasz profil: drukarnia_naklejek na Instagramie. Przedstawiamy tu zarówno nasze realizacje jak i powszechne zastosowania naklejek mogące być inspiracją dla ich użytkowników.

Profil naszej drukarni coraz bardziej się rozwija. Dziękujemy za zainteresowanie tematyką druku naklejek, etykiet i produkcją innych oznakowań. To dzięki Waszym licznym polubieniom naszych postów i profilu wiemy, że zawsze warto dodać coś jeszcze. Świetnie, że jesteście z nami. Wielkie dzięki!

 

czytaj całość »
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl